BIST 1.345
DOLAR 8,37
EURO 10,10
ALTIN 480,58
GÜNCEL

Muharrem İnce rakibini açıkladı

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, konuşmasını prompterden yapan cumhurbaşkanı Erdoğan'ı eleştirerek, 'Benim rakibim kim biliyor musunuz, prompter' dedi.

24 Haziran seçimlerinde rakibinin çok güçlü olduğunu söyleyen CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, "Benim rakibim kim biliyor musunuz, prompter" dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı eleştiren İnce, "Millet de sanıyor ki Türkiye'nin en büyük hatibi ama camdan okuyor. Promptera bağlı siyaset yapanın bir gün fişini çekerler" diye konuştu.

'SÜLEYMAN ŞAH SAĞLIĞINDA BİLE O KADAR GEZMEDİ': Uçağı yerle değil, gözlüğü yerli değil. Milli olsaydı bunlar Süleyman Şah'ı oradan oraya gezdirirler miydi? Sağlığında bile o kadar gezmedi. Cumhurbaşkanı seçildiğimizde dayatma yok, akıllı liyakat sahibi insanlarla çalışacağız.

Ben imam hatip liselerinde 3 sene öğretmenlik yaptım neden kapatayım? Erdoğan Adıyaman'a gelmiş demiş ki tütün zararlı. Adıyaman tütününde zehir var da Amerikan tütütünde vitamin mi var. Erdoğan hepimize zararlı. Bunlar emparyalizmin uşağı olmuş. Ben Türkiye'yi Ankara'dan yöneteceğim, Ankara'dan.

'ERDOĞAN GELECEK SEÇİMLERİ DÜŞÜNÜYOR, BEN GELECEK NESİLLERİ': Şehir hastaneleri yaptılar yüzde 70 doluluk garantisi verdiler. 25 yıl kira ödemeye söz verdi devlet. Bayramda İstanbul'a gidecek var mı? Bayramda İstanbul'a gittiğinizde Demirel'in yaptığı köprüden bedava Erdoğan'ın köprüsünden 114 liraya geçeceksiniz.
Erdoğan'la aramızdaki fark: O gelecek seçimleri düşünüyor. Ben gelecek nesilleri düşünüyorum.
Metalde yorgunluk olursa tepeye kadar gider. Belediye başkanından başladıysa cumhurbaşkanına kadar gider. Bir bahar temizliği işte 24 Haziran böyle olacak.

'GÜNEŞ VARKEN AMPÜLE GEREK YOK':  Dışarıdakiler kararsız gibisiniz, ya Allah'ın güneşi varken ampüle gerek yok. Siz de yardımcı olacaksınız. Komşuyu teyze kızını ikna etmek size ait.
YSK var ya YSK, pazar günü oyumu kullanıp Ankara'ya geleceğim. 50 bin avukatla bekleyeceğim, merak etmeyin kimse sizin oyunuzu çalamaz.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Telefonda sinirlendi, sinirini otomobilden çıkardı
Drenaj çukuruna düşen yavru ördekleri böyle kurtardı
CHP Genel Merkezi'nde 'Herkes İçin Adalet' eylemi
Son öpücük! Bebeğini kilise kapısına bırakan baba kameraya yakalandı
Hollanda Başbakanı yere döktüğü kahveyi kendisi temizledi!
Muharrem İnce'nin yüzüne 'oy vermem' diyen kadından bomba açıklamalar
Seda Sayan'ın programında tepki çeken sözler!
Rekorla birlikte geliyorlar! İğne atsan yere düşmez
Aç panter kediyi böyle avladı
İnanılmaz kurtuluş! Arabanın altında kaldı ama...
Yorumlar 1 yorum