eposta yazdır zoom+ zoom-

Süleyman Özışık: Daha ne kadar manyak göreceğiz!

Süleyman Özışık: Daha ne kadar manyak göreceğiz!

Senem Toluay Ilgaz'ın sunumuyla ekrana gelen Habertürk Gündem programına İnternethaber yazarı Süleyman Özışık'ın açıklamaları damga vurdu.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 28-01-2017 23:38 - Güncelleme: 29-01-2017 00:50

Habertürk Gündem programında referandumda 'Neden evet, neden hayır' sorusunun yanıtı arandı.

Cumhurbaşkanlığı Sistemi'ne karşı yürütülen 'Erdoğan'dan sonra ne olacak?' tartışmalarının konuşulduğu programda SONAR Araştırma'nın sahibi Hakan Bayrakçı, yeni sistemi eleştirdi.

"1 kişiye bu kadar yetki vermek sakıncalı" diyen Bayrakçı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sonra yönetime gelecek kişilerle ilgili "Hadi biz Erdoğan'ı tanıyoruz. İçinde sakladığı kişiliği olan bir kişi çıkarsa bu yetkilerle o zaman Türkiye için çok büyük sıkıntılar olabilir" dedi.

CUMHURBAŞKANI'NIN YETKİLERİ KISITLANIYOR

Hakan Bayrakçı'nın eleştirilerine İnternethaber yazarı Süleyman Özışık'tan yanıt geldi. Yeni anayasayla Cumhurbaşkanı'nın yetkilerinin kısıtlandığını örneklerle açıklayan Özışık, Bayrakçı'nın Erdoğan'dan sonra ne olacak sorusuna "Bu ülke görebileceğimiz bütün manyakları geçtiğimiz dönemlerde gördü. Daha ne kadar manyak göreceğiz!" diyerek yanıtladı.

Özışık şunları söyledi:

"...

Ya yarın bir manyak çıkarsa! Bu ülke görebileceğimiz bütün manyakları geçtiğimiz dönemlerde gördü. Daha ne kadar manyak göreceğiz!

Bundan daha fazla manyaklık görebileceğimize inanmıyorum!
Türkiye neyi yaşamadı Allah aşkına! En son bir manyak 15 Temmuz'da 3-5 bin askerle ülkeyi ele geçirmeye çalıştı, millet olarak karşısında durduk.

BALIK HAFIZALI DEĞİLİZ!

Balık hafızalı değiliz. Bu ülkede Anayasa kitapçığını Başbakan'ın kafasına fırlatıp 1 saatte 5 milyar doların iç olmasına neden olan Cumhurbaşkanı vardı. Ama 'Kuvvetler ayrılığı bu Cumhurbaşkanında çok iyi' deniliyordu. Niye çünkü kırmızı ışıkta duruyordu.

250 terörist affediyordu. Affettiği teröristler dağdan inip, Mehmetçik'i şehit ediyordu. Affettiği teröristlerden 125'i Mehmetçik'i şehit ederken itlaf edildi ama o cumhurbaşkanına laf edilmedi çünkü kırmızı ışıkta çok iyi duruyordu.

Manyaklardan yeterince ders aldık. Bundan sonra daha büyük bir manyaklıkla karşılaşmayız. Karşılaşırsak da 15 Temmuz'daki gibi halk olarak tepesine çökeriz."

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Süleyman Özışık: Daha ne kadar manyak göreceğiz! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR22 YORUM
  • a.i 29 Ocak 2017 16:10 Süleyman beyi ve sitesini biliyoruz. Şimdi evet der, çıkarına uymayan adama hayır. Yani duygusal biri

    CEVAP YAZ 63 0
KİMDİR ?
Süleyman Özışık
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KİMDİR?

1 Mart 1971 Iğdır doğumludur. İlk Orta ve lise eğitiminii Kars'ta tamamladı. Ekonomik koşullardan ötürü  eğitimine devam edemeyince İstanbul'a gelerek çocuk yaşta iş hayatına atıldı. Vatani görevinin ardından hayali ol

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro