eposta yazdır zoom+ zoom-

Skripal ve kızının son durumuyla ilgili açıklama!

Skripal ve kızının son durumuyla ilgili açıklama!

İngiltere'de zehirlenen eski Rus casusu Sergei Skripal'in sağlık durumunun ciddiyetinin koruduğu, kızı Yulia'nın ise tedaviye olumlu yanıt verdiği belirtildi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 29-03-2018 19:04 - Güncelleme: 29-03-2018 19:04

İngiltere'nin Salisbury kentinde askeri sinir gazı ile zehirlendiği açıklanan eski Rus casusu Sergei Skripal ve kızı Yulia'nın sağlık durumuyla ilgili hastaneden açıklama geldi.
 
Hastane yönetiminden yapılan açıklamada Yulia Skripal'in tedaviye olumlu yanıt verdiği ve durumunun iyiye gittiği açıklanırken, Sergei Skripal'in durumunun sabit olduğu ve ciddiyetini koruduğu belirtildi.

Skripal ve kızı, 4 Mart'ta bir alışveriş merkezinin önündeki bankta bilinçsiz bir şekilde yatarken bulunmuş, ardından hastaneye kaldırılmıştı.

İngiltere yönetimi, olaydan dolayı Rusya'yı sorumlu tutmuş ve İngiltere'nin dahil olduğu birçok AB üyesi ülke ve ABD, ülkelerindeki Rus diplomatları sınır dışı etme kararı almıştı.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Skripal ve kızının son durumuyla ilgili açıklama! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro