YAZARLAR

Kevser Zeynep Çakır

Kevser Zeynep Çakır

kevserzeyneptutus@gmail.com @ rss Eklenme Tarihi: 26 Haziran 2018 15:37 - Güncelleme: 26 Haziran 2018 15:40

Sen benim kim olduğumu biliyor musun!?

İtiraf edelim, yüksek yerlerde tanıdıkları olanlardan hepimiz biraz çekiniriz. İnsanın başını ağrıtma ihtimali, iki dudaklarının ucunda taşıma potansiyeli bile baş ağrısı sebebidir..
 

Hani şu şehid cenazelerindeki çocuk varya, tabutun içindekinin babası olduğunun genellikle farkında olmayan, etrafa attığı saf bakışlarla protokoldeki görmüş geçirmiş rütbelileri bile ağlatan çocuk.. Onun iki dudağı arasındaki ahı ulaştıracağı yerden de çekiniyor musunuz?
 

"Göklerden gelen bir karar yoktur" diyenler bilmez.. Yetimin duası ile rabbi arasında bir perde yoktur. Allah haşa gökte değildir, ama rahmeti gazabı kelamı adaleti gökten iner..
 

Bazen terörist cenazelerine katılan adama bakar çocuk, acı bir bakışla.. 15 Temmuz'da polisleri bombalayan pilota "eline sağlık" diyen Fetöcü haine diker gözlerini şehidin annesi..

Dünyanın en müspet kollektif hareketi olan, kalkışma gecesi Türk halkının parmak ısırtan, darbe püskürtme zaferinin başındaki lidere, Man Adası'nda serveti var iftirasını atan siyasetçiye çevirir bakışını Ömer Halisdemir'in ailesi..

Canlı bombanın ismini parka veren belediyeler, devletin iş makineleriyle hendek kazanların arkasındaki siyasiler, Twitter'dan kendi vatanını karalayan hainler, yetimin nazarıyla farkında olmadan yıkanır. Bunlar Allah'ın gazabında bir oy kullanmaktır. Seçim sonucunda ya da mazlumun zaferinde tezahür eder. Yılların politikacıların stratejileri sandıkta ellerinde kalır işte böyle..
 

En yüksek yerlerdeki makamların da sahibi olan Allah'ın azametinden, yetimlerin ona müracaatından da korkun.

Yedi düvel birleşip yıkamadığınız adam için semaya uzanan ellerden, yüksek yerlerde hükmü olanın yakınlarından, geceleri uykularınız kaçacak derecede korkun..
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Sen benim kim olduğumu biliyor musun!? yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR4 YORUM
  • OGUZ 09 Ağustos 2018 10:09 TEBRİKLER GÜZEL YAZIKARINIZ VAR

    CEVAP YAZ 0 0
REKLAM
Kevser Zeynep ÇakırDİĞER YAZILARIKevser Zeynep Çakır
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro