eposta yazdır zoom+ zoom-

Sen Anlat Karadeniz 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Vedat Nazar'la evleniyor mu

Sen Anlat Karadeniz 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Vedat Nazar'la evleniyor mu

ATV ekranların yayınlanan Sen Anlat Karadeniz 20.son bölüm'de, Vedat Nazar'la nikah masasına oturdu. Tahir Nefes'le Rusya'ya kaçacak mı? Sen Anlat Karadeniz 20.son bölüm ardından Sen Anlat Karadeniz 21.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Sen Anlat Karadeniz 21.yeni bölüm fragmanı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 06-06-2018 13:17 - Güncelleme: 11-06-2018 09:10

ATV'nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz, 20.son bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Vedat'ın Nazar ile nikah masasına oturduğu sahneler izleyenleri çok şaşırttı. Öte yandan Tahir ile Nefes gerçekten Rusya'ya kaçacak mı? Sen Anlat Karadeniz 21.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Önce Sen Anlat Karadeniz 20.son bölümde neler yaşanmış bakalım hemen ardından Sen Anlat Karadeniz 21.yeni bölüm fragmanını izleyelim.

SEN ANLAT KARADENİZ 20.SON BÖLÜMDE NELER OLDU ÖZETİ; Geri dönüşü olmayan yola girilmiştir bir kere. Tahir, canını hiçe sayıp itirafı Mithat'a vermiştir. Vedat'ın da Nefes'i ihbar etmesi an meselesidir artık. Tahir'in, Nefes ve çocuklarla olabilmesinin tek yolu kalmıştır. Karadeniz'den gitmek… Tahir'in deli hamlesi, Kaleli Konağı'na kor gibi düşmüştür. Tahir'in, kendisine haber vermeden, hayatını sonsuza kadar değiştirecek kararlar almasına sinirlenen Nefes bir yanda, ailesi dağılmasın diye her fedakarlığı yapan Mustafa diğer yanda Tahir'e karşı çıkarlar.

Onu destekleyen tek kişi, Nazar konusunda hala canı acıyan Murat'tan başkası değildir. Velayet zaferinin keyfini süren Vedat, Kalelilere ikinci darbeyi indirmek için Nazar'la evlilik hazırlığındadır. Bilmediği şeyse mutluluk dakikalarının sayılı olduğudur, herkes için son başlamıştır artık. Kaybedecek hiçbir şeyi kalmayan Vedat'ın öfkesi kimleri yakacaktır? Tahir ve Nefes, Karadeniz'den sonsuza kadar kopacaklar mıdır?

SEN ANLAT KARADENİZ 21.YENİ BÖLÜM FRAGMANI; 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Sen Anlat Karadeniz 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Vedat Nazar'la evleniyor mu haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro