eposta yazdır zoom+ zoom-

Rüyada gemi görmek ne anlama gelir?

Rüyada gemi görmek ne anlama gelir?

Rüyada gemi görmek ne demek? Rüyada gemi'nin batması ne anlama gelir? Rüya Yorumcusu Renan Seçkin sizler için cevapla.tv'ye cevapladı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 27-08-2018 09:26 - Güncelleme: 27-08-2018 09:26

Rüyada gemi görmek ne demek? Rüyada gemi'nin batması ne anlama gelir? Rüyada gemi neyi sembolize eder? Rüya Yorumcusu Renan Seçkin sizler için cevapla.tv'ye cevapladı.

Rüyada gemi görmek, bilinç dışı ile ilgili rüyalardan biridir. Deniz bilinç dışını sembolize eder. Gemi de denizde yüzdüğü için olasılıklar dünyasında, metafiziğe gidişimizi sembolize eder ve yolculuğun seyrine göre anlam bulur. Rüyada gemi görmek, üzüntü, keder, sıkıntı, hastalık, darlık veya kıtlık içinde bulunan kimse için, kurtuluştur. Geminin karada görülmesi kurtuluşa yaklaşmaktır. Rüyada gemiyi karaya çeken kimse, namussuz olur ve dinde nifak çıkarır. Salih kimselerle gemiye bindiğini gören kimse, hidayete uyar ve Allah (C.C.) onu affeder. Gemiden çıksa, o kimse saadete erer ve düşmanından kurtulur. Bazılan da geminin battığının görülmesi, selametle yapılan yolculuktur dediler. 

Kaynak: cevapla.tv

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Rüyada gemi görmek ne anlama gelir? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro