eposta yazdır zoom+ zoom-

Rusya'dan kritik İdlib açıklaması! Türkiye'nin çabaları...

Rusya'dan kritik İdlib açıklaması! Türkiye'nin çabaları...

Rusya'dan İdlib'le ilgili yeni bir açıklama geldi. Rusya Dışişleri Bakanlığı sözcüsü Mariya Zaharova, Suriye'nin İdlib bölgesindeki teröristler ve ılımlı muhaliflerin, Türkiye'nin çabalarına rağmen hala gerçek anlamda birbirinden ayrılmadığını söyledi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 15-11-2018 17:34 - Güncelleme: 16-11-2018 00:24

Rusya Dışişleri Bakanlığı sözcüsü Mariya Zaharova Suriye'deki son gelişmelerle ilgili açıklamalarda bulundu.

Rusya Dışişleri Bakanlığı sözcüsü Mariya Zaharova, Suriye'nin İdlib bölgesindeki teröristler ve ılımlı muhaliflerin, Türkiye'nin çabalarına rağmen hala gerçek anlamda birbirinden ayrılmadığını söyledi.

Rusya Dışişleri Bakanlığı sözcüsü Mariya Zaharova, ABD'nin fosfor bombaları kullanarak Suriye'de Fırat'ın doğusuna yeniden yoğun saldırılar düzenlemeye başladığını da belirtti.

Rusya'dan ABD'ye şok suçlama fosfor bombası ile saldırıyorlar

Tarih belli oldu: Putin'den TürkAkım ziyareti!                  

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Rusya'dan kritik İdlib açıklaması! Türkiye'nin çabaları... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR4 YORUM
  • BURUNSON 15 Kasım 2018 19:43 ben bunu yine tekrarlıyorum putin güvenilmez bir adam bakın putin adım adım hedefine ilerliyor ,bana göre yahudilerle olan suriye anlaşması yolunda gidiyor PUTİN SURİYE DE ESEDE DESTEK VERMESEYDİ SURİYE MESELESİ ÇOKTAN HALLOLMUŞTU ,BAKIN HERŞEY İSRAİLİN POLİTİKASI VE PİLANI DOĞRULTUSUNDA GİDİYOR PLAM NEYDİ : ÖNCE ABD Yİ SURİYEYE SOKTULAR SONRA ABD NİN SURİYEDEKİ ETKİSİNİ AZALTARAK RUSYAYA ALAN AÇTILAR VE ŞİMDİDE UFAKTAN UFAKTAN İSRAİL SURİYEYİ HER FIRSATTA VURUYOR YANİ HERŞEY YAHUDİLERİN PLANI DOĞRULTUSUNDA GİDİYOR DİYECEKSİNİZKİ FIRAT KALKANI VS....NE OLUYOR İŞTE ORADA PİLANDA BİR AKSAMA OLDU GEZİDE VE 15 TEMMUZDA ERDOĞANI YIKAMADILAR FAKAT YİNEDE HERŞEY YAHUDİ PİLANI DOĞRULTUSUNDA GİDİYOR

    CEVAP YAZ 2 2

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro