eposta yazdır zoom+ zoom-

'Playland sorumluluğunu biliyor' projesi geliyor!

'Playland sorumluluğunu biliyor' projesi geliyor!

Okulların kapanmasına kısa bir süre kala 'Playland sorumluluğunu biliyor' isimli proje öğrencilere büyük bir eğlence aracı olacak. Öğrenciler yıl içerisinde gösterilen ders başarısı, sosyal etkinliklerde görev alma, öğretmenlerine, arkadaşlarına ve çevreye karşı olumlu tutum sergileme gibi ölçütler doğrultusunda belirlenecektir.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 17-05-2018 17:03 - Güncelleme: 17-05-2018 17:03

Türkiye'deki tüm okulların katılabileceği 'Playland sorumluluğunu biliyor' adlı sosyal sorumluluk projesinde büyük bir katılım bekleniyor. Projeye katılacak okullar tüm illerdeki Playland şubelerinden faydalanabilecekler.

Her şubemizde yetkin personellerimiz hazır bulunmaktadır. Katılımcılar gidecekleri şubeyi Playland.com.tr adresim izden şubeler sekmesinden öğrenebilecekler.

.Katılım için; Okul sorumlusu, Playland.com.tr adresine giriş yapıp öğrenci isimlerini yazarak PNR. numarası alacaktır. .(katılım butonu 19 mayıs 2018 günü aktif olacaktır.)

·Her okul; Okul İdaresinin belirleyeceği 10 öğrencisini projeye dâhil edebilecektir.

·Öğrenciler yıl içerisinde gösterilen ders başarısı, sosyal etkinliklerde görev alma, öğretmenlerine, arkadaşlarına ve çevreye karşı olumlu tutum sergileme gibi ölçütler doğrultusunda belirlenecektir.

·Başvuru yapan her okula 10 adet 50 TL ( elli türk lirası) lik PNR verilecektir

·Proje kayıt katılım süresi 19 Mayıs-30 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.(bu süre sadece kayıt olmak için düzenlenmiştir)

·Proje kullanım süresi 2019 senesi sonuna kadar geçerlidir.(pnr kodları teslim alındıktan sonra 2019 senesi sonuna kadar kullanılabilir)

·PNR’lar şubelerde PLAYLAND karta dönüştürülecek ve öğrencilerimiz diledikleri oyunu oynayabileceklerdir.

·Projeye katılan okullara daha sonra PLAYLAND müşterisi olmaları durumunda % 50 Iskonto hakkı tanınacaktır.

·Talep eden okullara proje afişimiz kargo marifeti ile ulaştırılacaktır 

·Bilgi almak için tüm okullar 444.86.57 nolu genel merkez telefonumuzdan veya playland.com.tr adresimiz den ayrıntılı bilgi alabilecekler

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN 'Playland sorumluluğunu biliyor' projesi geliyor! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro