eposta yazdır zoom+ zoom-

Mustafa Sarıgül'den Deniz Baykal iddiası

Mustafa Sarıgül'den Deniz Baykal iddiası

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, CHP'nin eski genel başkanı Deniz Baykal'ın yeniden partinin başına gelmek için çalıştığını öne sürdü.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 21-04-2013 13:18 - Güncelleme: 26-10-2015 11:00

Şişli Belediye Başkanı bağımsız Mustafa Sarıgül, CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal'ın geri gelmek istediğini öne sürerek, "Baykal dedik, ömür boyu kal demedik" diye konuştu.

Mustafa Sarıgül , Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi öğrencileri tarafından düzenlenen "Yerel Yönetimlerde Başarının Sırrı" konulu konferansa konuşmacı olarak katıldı.

Mustafa Sarıgül, Baykal'ın geri gelmek istediğini iddia ederek, "Adam ömür boyu kalmak istiyor. Böyle bir şey olur mu? Tekrar söylüyorum, biz Baykal dedik de ömür boyu kal demedik. Kardeşim, sen altı tane seçime girdin başarı yok, halen de geri gelmek istiyorsun. Bırak da gençler gelsin. Sen geldin 75 yaşına, git torunlarınla uğraş. Bu koltuğun gözü çıksın, bu koltuğu halen ne yapacaksın." diye konuştu.

Sarıgül, koltuğa bağlı demokrasiyi değil, halka ve hakka bağlı demokrasiyi her zaman savunduğunu söyledi ve başarısız olanın gitmesi gerektiğini, başarılı olan gelmesi gerektiğini belirtti.

 

 

PAYLAŞ tw fb gp
KİMDİR ?
Mustafa Sarıgül
MUSTAFA SARIGÜL KİMDİR?

1956 yılında Erzincan'da doğdu. Eğitimine sırasıyla Talatpaşa İlköğretim okulu, Şişli Ortaokulu, Zincirlikuyu Yapı Teknik Lisesi'nde devam etti ve Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nden mezun oldu. İş yaşamına Kağıthane B

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro