eposta yazdır zoom+ zoom-

Mustafa Altıoklar hakkında flaş karar!

Mustafa Altıoklar hakkında flaş karar!

Dün attığı twitlerle 15 Temmuz destanına ve etkinliklere katılan vatandaşlara hakaret eden yönetmen Mustafa Altıoklar hakkında yakalama kararı çıkarıldı. Altıoklar'ın bir ay önce Almanya'ya kaçtığı belirlendi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 16-07-2017 15:09 - Güncelleme: 16-07-2017 15:09

15 Temmuz destanına hakaret ederek hadsiz yorumlar yapan yönetmen Mustafa Altıoklar hakkında gözaltı kararı verildi.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Altıoklar'ın, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminin birinci yılında düzenlenen anma törenlerine ilişkin Twitter hesabından yaptığı paylaşımları inceledi.  

HAKKINDA GÖZALTI KARARI

Başsavcılık incelemesinin ardından Altıoklar hakkında gözaltı kararı aldı. 

HADDİ AŞAN SÖZLER

Darbenin başarısız olmasının hazımsızlığını yaşayan Mustafa Altıoklar, haddi aşan mesajlar attı. "Görgüsüz hödükler" diyerek 15 Temmuz etkinliklerine laf eden Mustafa Altıoklar, 15 Temmuz'u da 'çakma destan' olarak niteledi.

"HÖDÜKLERİN ÇAKMA DESTANI"

Mustafa Altıoklar, "Mestanlara destan yazmışlar. Görgüsüz, kültürsüz hodüklerin çakma destanı. Linç ettiniz gariban çocukları, bir manyağı sultan kılmak için." sözleriyle büyük tepki toplamıştı.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Mustafa Altıoklar hakkında flaş karar! haberine yorum yapın

tw gp fb rs yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR31 YORUM
  • salhor 16 Temmuz 2017 15:56 50 sene önce müdürüm bana, "Senin siciline tehlikeli komünisttir yazacağım." deyince irkilmiştim. "Bu ne korkunç bir iftira müdürüm. Ama yakıştırıyorsanız yazın" demiştim de o bana "Ya hu kime böyle yazdımsa yürüdü gitti, büyük adam oldu." demişti. Böyle veledizinalar, her devirde adam yerine kondular; bu neyi gösteriyor? Mütegallibe, kudret sahipliği, para babalığı,daima mel'un tıynetlerde olmuştur Türkiye'de. İşte acı hakikat bu. M.Altıoklar denen herifin adını ben bile duymuşum. Demek ki çok meşhur.

    CEVAP YAZ 1 192

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2017 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro