eposta yazdır zoom+ zoom-

Modifiye araç tutkunları Eskişehir 'de buluştu

Modifiye araç tutkunları Eskişehir 'de buluştu

ESKİŞEHİR 'deki TCDD açık otopark alanında Çalık Works tarafından 'Summer Party' adlı modifiye araç etkinliği düzenlendi. Etkinlikte Türkiye 'nin dört bir yanından gelen modifiye severler buluştu.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 09-08-2018 00:30 - Güncelleme: 09-08-2018 00:30

Çalık Works tarafından gerçekleştirilen 'Summer Party' adlı modifiye araç etkinliği Eskişehir'deki TCCD açık otopark alanında yapıldı. Etkinliğe 300'ün üzerinde modifiye otomobil, kamyonet ve motosiklet katıldı. Etkinliği düzenleyen Yiğit Çalık, "Modifiyeyi seviyoruz. Modifiye yapan arkadaşlar, genelde sadece arabalarına yatırım yapan arkadaşlar. Bu arkadaşların kötü alışkanlıkları olmuyor, bütün paralarını arabalarına harcıyorlar. Uyuşturucudan ve alkolden uzak duruyorlar, çünkü araba kullanmak bunları gerektiriyor. Etkinliğimize İstanbul'dan, Bursa'dan, Kütahya'dan, Bilecik'ten, Afyonkarahisar'dan katılım var. Motosiklet, bisiklet, otomobil, kamyonet, hemen hemen her türlü araçların katıldığı bir organizasyon bu. Hepsi özenle hazırlanmış araçlar " diye konuştu.

Etkinliğe katılan Eskişehir TOFAŞ Kulüp üyesi İlhan Yılmaz da, "Modifiye farklı bir duygu. Herkesin yapabileceği bir şey değil. Anlatılmaz, yaşanır" dedi.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Modifiye araç tutkunları Eskişehir 'de buluştu haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro