eposta yazdır zoom+ zoom-

MİT’te sürpriz değişiklik: O görevden ayrıldı!

MİT’te sürpriz değişiklik: O görevden ayrıldı!

Milli İstihbarat Teşkilatı’nda (MİT), 4 yıldır basın müşavirliği görevini yürüten Nuh Yılmaz bu görevinden ayrıldı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 23-10-2017 21:01 - Güncelleme: 24-10-2017 00:21

MİT'te, 4 yıldır basın müşavirliği görevini yürüten Nuh Yılmaz görevinden ayrılırken yine teşkilat içinde başka bir birimde görevlendirildi.

Yılmaz’dan boşalan basın müşavirliği görevine ise uzun yıllardır teşkilat içinde görev yapan Temel Yücel Öztürk vekaleten atandı.

MİT Müsteşarı Hakan Fidan kimdir nereli : 1968 yılında Ankara'da doğmuştur. Kara Kuvvetleri Muhabere Okulu (1986) ve Kara Kuvvetleri Dil Okulu mezunudur. Evlidir. Akademik tahsilinin büyük kısmını TSK'daki görevi esnasında yapmıştır. Almanya'da bulunan NATO Süratli Reaksiyon Kolordusu İstihbarat ve Harekat Başkanlığı'nda yurtdışı görevde bulunmuştur. Bu dönemde, University of Maryland University College'dan Siyaset ve Yönetim Bilimi alanında lisans dereceleri, yurda döndükten sonra Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden yüksek lisans ve doktora dereceleri almıştır.

Erdoğan'ın 'sır küpü' Hakan Fidan kimdir Kürt mü aslen nereli?

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN MİT’te sürpriz değişiklik: O görevden ayrıldı! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR4 YORUM
  • Misafir 24 Ekim 2017 11:14 Görevden ayrılanı kim görevden ayırdı,göreve geleni kim göreve getirdi türkiyede bilen yok.Belki hasan cemal,çengiz çandar,oral çalışlar,nuray mert,baskın oran,nagehan alçı,ruşen çakır vb gazeteci kılığında çalışan elemanlar biliyordur ama milli birinin mitte ne olup bittiğini bilmesine imkan yok.

    CEVAP YAZ 2 3

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro