eposta yazdır zoom+ zoom-

Milletvekili genç kıza tecavüz etti! Ülke ayağa kalktı

Milletvekili genç kıza tecavüz etti! Ülke ayağa kalktı

Toplu tecavüz olaylarıyla bilinen Hindistan'da iğrenç bir olay daha yaşandı. Üstelik bunu yapan da bir milletvekili... İktidar partisinden bir milletvekilinin genç bir Hintli kıza tecavüz ettiği ortaya çıktı. Olayın ortaya çıkmasının ardından ülke ayağa kalktı. Milletvekili hakkında soruşturma açıldı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 13-04-2018 10:30 - Güncelleme: 13-04-2018 10:30

Hindistan Federal Soruşturma Bürosu, iktidarda olan Başbakan Narendra Modi'nin partisinden bir milletvekilinin, genç bir kıza dokuz ay önce tecavüz ettiği iddiaların ortaya çıkmasıyla milletvekili hakkında soruşturma başlattı.

Olay bir genç kızın kendisin yakarak intihar etmeye kalkışması üzerine ortaya çıktı. Genç kız kendini yakmaya çalışırken polis tarafından son anda engellendi. Genç kız, ifadesinde milletvekili Kuldeep Singh Sengar tarafından tecavüze uğradığı için böyle bir girişimde bulunduğu söylemedi.


MİLLETVEKİLİ HAKKINDA SORUŞTURMA AÇILDI:
Olay üzerinde Hindistan Federal Soruşturma Bürosu, milletvekili Sengar hakkında soruşturma başlattı.

SORUŞTURMANIN KAPATILMASI TALEP EDİLDİ

Milletvekilinin avukatı Ajay Pal Singh, vekilin masum olduğunu ve hakkında çıkan iddiaların temelsiz olduğunu söyleyerek soruşturmanın bitirilmesini istedi.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Milletvekili genç kıza tecavüz etti! Ülke ayağa kalktı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • Misafir 13 Nisan 2018 11:46 böyle bir olay türkiye de ve akp iktidarının mensuplarından veya ona destek verenler içinden çıksaydı;toplumun tepkisi ohal ve khk ile bastırılır,tecavüzcü kahraman ilan edilirdi.demek ki, arada zihniyet farkı var.

    CEVAP YAZ 3 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro