eposta yazdır zoom+ zoom-

Lana Del Rey, İsrail konserini iptal etti!

Lana Del Rey, İsrail konserini iptal etti!

Amerikalı Müzisyen Lana Del Rey, tepkiler sonrası İsrail konserini iptal etti.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 03-09-2018 12:44 - Güncelleme: 03-09-2018 12:44

AMERİKALI müzisyen Lana Del Rey, hayranları ve Filistin taraftarı aktivistlerden aldığı tepkilerin ardından İsrail konserini iptal etti.
Sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda müzisyen Lana Del Rey, Filistin ve İsrail tarafında aynı tarihlerde konser vermesinin mümkün olmaması sebebiyle 6-8 Eylül'de Tel Aviv'de gerçekleştirilecek Meteor Festivaline katılma planını iptal ettiğini açıkladı.

Del Rey daha önce İsrail'de konser vermesinin bu ülke politikalarını savunduğu anlamına gelmediğini söyleyerek Tel Aviv'de bulunduğu sürede Filistini de ziyaret etme kararı aldığını belirtti. Amerikalı müzisyen tepkiler sonrası yaptığı ilk açıklamada yine twitter üzerinden Tel Aviv konserinin hiçbir politik yanı olmadığını söyleyerek konser kararını savundu. Del Rey, "California'da şarkı söylemek de kendi ülke hükümetimle aynı görüşleri paylaştığım anlamına gelmiyor." dedi.
Ancak Del Rey son açıklamasında "İsrailli ve Filistinli hayranlarına aynı anda şarkı söyleyebilmesi mümkün olduğunda bu bölgeye ziyaret gerçekleştirebileceğini" kaydetti.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Lana Del Rey, İsrail konserini iptal etti! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • Misafir 03 Eylül 2018 22:54 Lana Del Reyde çok güzel Amerikalı bir kadın bence.

    CEVAP YAZ 0 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro