HABER /  DÜNYA

ABD ikinci şoku yaşıyor! Bu kez 10 kişi vuruldu...

İki hafta önce bilgisayar oyunu turnuvasında 9 kişinin vurulduğu ABD'nin Kaliforniya eyaletinde yer alan bir apartman kompleksinde aralarında çocukların da olduğu 10 kişi vuruldu.

ABD'nin Kaliforniya eyaletinde yer alan bir apartman kompleksinde aralarında çocukların da olduğu 10 kişi vuruldu. Saldırganın bir apartmanın ortak alanında oyun oynayanlara silahla ateş açtığı belirtiliyor.

Polise gelen silah sesleri ihbarının ardından olay yerine intikal eden ekipler San Bernadino bölgesindeki bir apartmanda içlerinde çocukların da olduğu 10 kişiyi silahla yaralanmış bir şekilde yerde yatarken buldu.

Edinilen bilgiye göre, yaralılardan üçünün durumu ağır. Saldırının neden ve kimler tarafından gerçekleştirildiği henüz bilinmezken, silahlar da bulunamadı. Yan apartmanda yaşayan bir görgü tanığı, 15-20 el silah sesi duyduğunu belirtti. 

İKİ HAFTA ÖNCE DE 9 KİŞİ VURULMUŞTU... İki hafta önce silahlı bir şahıs Florida eyaletinde düzenlenen bir video turnuvasında 9 kişiyi vurmuş ve olay sonrasında 2 kişi yaşamını yitirmişti.

ÖNCEKİ HABERLER
e devlet şifresi PTT ücreti ne kadar nasıl alınır? Şifreyi unutursanız...
İçişleri Bakanlığı duyurdu! PKK'nın kilit isimleri öldürüldü
PKK'ya büyük darbe 1 milyon liralık terörist öldürüldü!
Ehliyetini kopyaladı arayıp 'hayatında değişti mi' diye soruyordu
Ağustos ayı enflasyonu şok etti! 14 yılın zirvesini gördü işte rakamlar
Müge Anlı Tatlı Sert'te Burhan Aykurt'la ilgili son dakika haberleri
Yorumlar 3 yorum