eposta yazdır zoom+ zoom-

Kurtulmuş'tan bayram mesajı

Kurtulmuş'tan bayram mesajı

Kurban Bayramı namazını Sultanahmet Camii'nde kılan Numan Kurtulmuş, namaz çıkışında mesajlar verdi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 22-11-2010 12:31 - Güncelleme: 16-10-2015 18:46

Bayram namazını Sultanahmet Camii'nde kılmayı tercih edenler arasında HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş da vardı. Kurtulmuş, namazın ardından cemaat ile bayramlaştıktan sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Türkiye'de birikmiş sorunların aynı zamanda çözüm yollarını da barındırdığını anlatan Kurtulmuş, bayram günlerinin birlik beraberlik için vesile olmasını diledi.

Kurtulmuş'un bayram mesajları arasında en dikkat çeken unsur son dönemde ortaya çıkın füze kalkanı sisteminin Türkiye'de konuşlandırılması konusuyla ilgili oldu. Türkiye'nin komşularıyla 'sıfır sorun' anlayışıyla ilişki yürütmeye çalıştığını belirten Kurtulmuş, bu sistemin Türkiye'de kurulmasının bu anlayışla örtüşmediğini dile getirdi. Sistemin komutasının kimde olacağının belli olduğunu savunan Kurtulmuş, anayasa değişiklik teklifinde olduğu gibi bu konunun da halk oylamasına götürülmesi gerektiğini söyledi.

PAYLAŞ tw fb gp

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro