eposta yazdır zoom+ zoom-

Kılıçdaroğlu'ndan Rasim Ozan Kütahyalı'ya sert tepki!

Partisinin grup toplantısında konuşan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Rasim Ozan Kütahyalı'nın Boşnaklar hakkında sarf ettiği skandal sözlerine sert tepki gösterirken ünlü yorumcuya Atatürk’ün bir sözüyle cevap verdi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 21-11-2017 14:25 - Güncelleme: 21-11-2017 14:25

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Beyaz TV'deki programda Boşnaklar için kullandığı skandal sözlere sert tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu, "Geçenlerde birisi gerçekten de göçmenler için çok ağır ifadeler kullandı. Yine yandaş bir televizyon kanalında ağır bir ifade kullandı. Bütün göçmenleri derinden yaraladı bu. Bir bildiri yayınladılar. Ben buradan ister Türkiye’de olsun, ister Bosna’da olsun Arnavutluk’ta olsun Yunanistan’da olsun Bulgaristan’da olsun. Bütün göçmen kardeşlerime ve oradaki bütün soydaşlarımıza buradan CHP grubundan selam, sevgi ve dostluklarımızı gönderiyoruz." dedi.

RASİM OZAN KÜTAHYALI'YA SERT TEPKİ

Geçenlerde birisi gerçekten de göçmenler için çok ağır ifadeler kullandı. Yine yandaş bir televizyon kanalında ağır bir ifade kullandı. Bütün göçmenleri derinden yaraladı bu. Bir bildiri yayınladılar. Ben buradan ister Türkiye’de olsun, ister Bosna’da olsun Arnavutluk’ta olsun Yunanistan’da olsun Bulgaristan’da olsun. Bütün göçmen kardeşlerime ve oradaki bütün soydaşlarımıza buradan CHP grubundan selam, sevgi ve dostluklarımızı gönderiyoruz. “Sizin yanınızdayız” diyoruz sonuna kadar. Ve onlara Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bir sözüyle seslenmek istiyorum. 17 Ocak 1931’de “Muhacir diye küçümsenenler, tarihin yazdığı savaşlarda en geriye kalanlar, yani "Düşmanla sonuna kadar dövüşenler", çekilen ordunun ricat hatlarını sağlamak için kendilerini feda edenler ve düşman karşısında kaçmak, çekilmek nedir bilmeyenlerdir. Muhacirler kaybedilmiş ülkelerimizin milli hatıralarıdır” diyor. Buradan o kardeşlerime CHP grubundan dostluğumuzu gönderiyoruz.

Rasim Ozan Kütahyalı gerçekte ne dedi bir şok iddia daha!

Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz TV'den kovuldu

ROK Boşnak Saksosu lafıyla ne demek istedi manası ne?

 

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Kılıçdaroğlu'ndan Rasim Ozan Kütahyalı'ya sert tepki! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR9 YORUM
  • Turgut Şentürk 22 Kasım 2017 05:17 bu aşağılık herife verdiğin tepki çok güzel. Bir kerede pkk fetö terör örgütleri ile şu Avrupa ve ABD yede aynı tepkiyi versene. Ama veremezsin, çünkü sende vatan millet bayrak devlet sevgisi yok.

    CEVAP YAZ 2 15
KİMDİR ?
Rasim Ozan Kütahyalı
RASİM OZAN KÜTAHYALI KİMDİR?

Rasim Ozan Kütahyalı kimdir aslen nereli kaç yaşında? Rasim Ozan Kütahyalı yaptığı skandal Boşnak açıklama sonrasında merak edilmeye başlandı. Gelin hep birlikte Rasim Ozan Kütahyalı'nın hayatına bakalım. Mühendis b

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro