eposta yazdır zoom+ zoom-

Kepçe kulak ameliyatı sonrası hasta neler yapmalıdır?

Kepçe kulak ameliyatı sonrası hasta neler yapmalıdır?

Kepçe kulak ameliyat'ı öncesi dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Kepçe kulak ameliyat'ı sonrası hasta neler yapmalıdır? Kepçe kulak ameliyatında görünür iz kalıyor mu? KBB uzmanı DOÇ. DR. Ozan Seymen Sezen cevapla.tv'ye anlattı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 30-08-2018 15:00 - Güncelleme: 30-08-2018 15:00

Kulak şekli ile ilgili bir probleminiz var ve kepçe kulak düzeltme ameliyatı yani otoplasti düşünüyorsanız ancak gerekli olan ameliyat kararını bir türlü veremiyorsanız KBB uzmanı DOÇ. DR. Ozan Seymen Sezen'e kulak verin.

Kepçe kulak ameliyatından sonra, hasta her ameliyattan sonra olduğu gibi doktorlarının önerilerine dikkat etmelidir. Bunun dışında ilaçlarını, düzgün olarak kullanmalılardır. Ameliyattan sonra 2-3 günlük bir süreçte, kulaklarında bir sargı olacaktır. Bu sargı çıktıktan sonra, kendilerine önerilen bandana şeklinde kulakları kafaya yakınlaştırılacak bantları, kendilerine önerildiği sürece kullanmaları gerekmektedir. Yine 1 hafta süresince, kulaklarının arkasındaki dikişlere su değdirmemeleri önerilecektir.

Kaynak: cevapla.tv

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Kepçe kulak ameliyatı sonrası hasta neler yapmalıdır? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro