BIST 1.377
DOLAR 8,09
EURO 9,74
ALTIN 461,56
HABER /  GÜNCEL

Yarın mesai var mı 31 ağustos cuma tatil mi oldu Bakanlık kararı

31 Ağustos tatil mi oldu sorusu özellikle 30 Ağustos tatilini 4 güne çıkarmak isteyen çalışanların gündeminde. Bugün ülkemizdeki şanlı günlerden biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutluyoruz ve bugün resmi tatil. 31 Ağustos cuma günü ise tatil yok, çalışanlar mesai yapacak. Devlet, kamu daireleri açık olacak.

Abone ol

31 Ağustos tatil mi araştırması bugün arttı. Özellikle çalışan kesim 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı 4 güne çıkarmak için sevindirici tatil haberini bekliyor. Fakat 31 Ağustos cuma günü tatil olmayacak, kamu daireleri, PTT, noter ve bankalar 31 Ağustos cuma günü açık olacak. Memurlar ise 30 Ağustos'un ertesi günü olan cuma günü mesai yapacaklar. 

30 AĞUSTOS RESMİ TATİL Mİ: 30 Ağustos günü, Türkiye’de resmî tatildir. 30 Ağustos Zafer Bayramı 2018 yılında Perşembe gününe geliyor. 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda başkent Ankara’da ve Ankara dışında gerçekleştirilen kutlama ve törenler, “Ulusal ve Resmi Bayramlar ile Mahalli Kurtuluş Günleri, Atatürk Günleri ve Tarihi Günlerde Yapılacak Tören ve Kutlamalar Yönetmeliği” ile düzenlenmiştir. Zafer Bayramı, 30 Ağustos günü saat 07.00'de başlar ve saat 24.00'te son bulur. Saat 12.00'de Başkentte yirmi bir pâre top atışı yapılacak.

31 AĞUSTOS TATİL OLACAK MI: En çok merak edilen konulardan biri de 31 Ağustos cuma günü tatil mi sorusu oldu. 31 Ağustos Cuma günü resmi tatil değil. Kamu daireleri, PTT, noter ve bankalar cuma günü açık olacak. Devlet daireleri ve memurlar 31 Ağustos'ta mesai yapacak. 

2018’İN RESMİ TATİLLER LİSTESİ

– 30 Ağustos Zafer Bayramı (Perşembe günü) resmi tatil

– 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı (Pazartesi günü)

ÖNCEKİ HABERLER
Fitch'ten Tür Lirası açıklaması
31 Ağustos memurlara tatil mi idari tatil açıklaması!
İnsülin direnci nedir, neden olur? İnsülin direnci nasıl anlaşılır?
YKS tercih sonuçları açıklanıyor ÖSYM AİS sorgulama girişi
Zeytinyağı, cinsel performans için Viagra'dan daha etkili olabilir
Yüzü kapalı kadın polisi alarma geçirdi
Son dakika gelişmesi! Kemal Öksüz Ermenistan'da yakalandı
Kehribar nedir, ne işi yarar kehribar taşının faydaları neler?
AK Parti'den erken seçim açıklaması! İttifak var mı?..
Fazıl Say kimdir ateist mi cenaze namazı isyan ettirdi!
Yorumlar 1 yorum