eposta yazdır zoom+ zoom-

Kenan Evren'in evindeki gizli kasa içinde ne var?

Kenan Evren'in evindeki gizli kasa içinde ne var?

7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren'in Muğla Marmaris'te yıkılan evinden gizli bir kasa çıktı. Kasanın içinin ise boş olduğu öğrenildi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 12-03-2016 18:06 - Güncelleme: 13-03-2016 00:20

MUĞLA'nın Marmaris İlçesi’nde, merhum 7’inci Cumhurbaşkanı ’in İstanbullu bir işadamına 900 bin liraya satılan ’Beyaz ev’ adlı lüks villası, yenilenmek üzere yıkılmaya başlandı.

Evren’in diktiği iki mandalina ağacına dokunulmazken, bir dolaba gizlenen çelik kasa boş çıktı.

Evren’in, Marmaris’in Armutalan Mahallesi’nde bulunan ultra lüks villası, geçen ay İstanbul’da bir işadamına satıldı. İsmi sır gibi saklanan villanın yeni sahibi, bir inşaat firmasıyla anlaşarak iki gün önce yıkım işlemlerini başlattı.

Kenan Evren Marmaris'teki evi

KASAYI KESİP AÇTILAR

Yıkım çalışmalarını sürdüren inşaat işçileri bugün evde bulunan ahşap kapı ve pencerelerini sökmeye başladı. Sökümde bir dolabın iç kısmında gizli bir bölmede çelik kasa ortaya çıktı. Kesilerek açılan çelik kasanın boş olduğu anlaşıldı. Çelik kasayı çıkarıp kesen hurdacı Şaban Canıtez, "Özel bir dolabın içindeydi. Kasayı çıkartıp kesip açtık. Sağ olsun paşam bizlere hiçbir şey bırakmamış" dedi.

Kepçe operatörü Ercin Hacı, "Burada işimizi üzgün yapıyoruz. Bir devir kapandı, daha doğrusu çoktan kapandı. Allah rahmet eylesin" dedi.

MANDALİNA AĞAÇLARINA DOKUNULMAYACAK

Yıkımı süren lüks villada, 7’inci Cumhurbaşkanı Kenan Evren’e ait sadece bahçede kendi elleriyle diktiği iki mandalina ağacının kalacağı bildirildi. Evren’in iki mandalina ağacı çevresine oturma grubu koydurarak burada sürekli oturduğu ve gelen misafirlerini burada ağırladığı öğrenildi. Yıkılan villanın yerine yeni bir lüks villa yapılacak.

SAYISAL LOTO SONUÇLARI 12 MART ÇEKİLİŞİ

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Kenan Evren'in evindeki gizli kasa içinde ne var? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR24 YORUM
  • Hakkı AK 14 Mart 2016 13:47 Bazı yorumcular Kenan Paşanın 17 yaşındaki çocuğun yargılanıp yaşını büyüttürüp astırdığını yazmışlar da 10-15 yaşlarında AKP hükümetinin emriyle polisler destan yazarken yargılanmadan öldürülenleri yazmamış.

    CEVAP YAZ 0 1
KİMDİR ?
Kenan Evren
KENAN EVREN KİMDİR?

1918 yılında Manisa ilinin Alaşehir ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Alaşehir, Manisa, Balıkesir ve İstanbul’da sürdürdü ve Maltepe Askerî Lisesi’nden mezun oldu.  1938 yılında Kara Harp Okulu&

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro