eposta yazdır zoom+ zoom-

Kedicikleriden Didem Ürer kimdir gözaltına alındı mı?

Kedicikleriden Didem Ürer kimdir gözaltına alındı mı?

Adnan Oktar'ın kedicikleri gözaltına alındı mı, hangi kedicikler gözaltına alındı soruları Adnan Oktar'ın sabah saatlerinden gözaltına alınmasının ardından merak konusu oldu. Peki Adnan Oktar'ın gözde kediciklerinden biri olan Didem Ürer gözaltına alındı mı, Didem Ürer kimdir, aslen nerelidir? İşte kedicikleriden Didem Ürer hakkında merak edilenler...

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 11-07-2018 11:10 - Güncelleme: 11-07-2018 11:10

Didem Ürer kimdir, aslen nereli ve Adnan Hoca'nın kediciklerinden biri olan Didem Ürer gözaltına alındı mı? Bu sabah Adnan Oktar'ın gözaltına alınmasının ardından gözler kediciklerine çevrildi. Peki gözde kediciklerden biri olan Didem Ürer gözaltına alındı mı, Didem Ürer kimdir? 

ADNAN OKTAR'A AŞKINI İLAN ETMİŞTİ: Kediciklerden Didem Ürer sosyal medya paylaşımıyla çok konuşuldu. Ürer, Instagram'ın story bölümünden paylaştığı fotoğraflarla Adnan Oktar'a olan aşkını ilan etmişti.

ADNAN OKTAR'LA FOTOĞRAFINA TEK AŞKIM YAZDI: Kedicik Ürer Instagram'ı story bölümünden attığı Oktar'la birlikte olan fotoğrafına "Tek aşkım" yazmıştı.

DİDEM ÜRER KİMDİR:  Gözleri, güzelliği ve fiziği ile dikkat çeken ve sosyal medya hesaplarında binlerce takipçisi bulunan sarışın güzel, İstanbul doğumludur.

Orta ve ve Lise Eğitimini istanbul Lisesinde görmüştür. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. Daha Sonra Boğaziçi Üniversitesi Felsefe bölümünde eğitimine devam etmiştir. İngilizce, Almanca, Arapça bilmektedir.

A9 TVde İnsanlar arasında sevgi, adalet, dayanışma ve güzel ahlakın gelişmesini, milli ve manevi değerlerin güçlenmesini hedefleyen konular, Sosyal, tarihsel, politik, kültürel konular, güncel olaylar içerikli sohbet programları sunmaktadır. Didem Ürer Birçok Gazete, dergi ve internet sitelerinde köşe yazarlığı yapmaktadır.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Kedicikleriden Didem Ürer kimdir gözaltına alındı mı? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro