eposta yazdır zoom+ zoom-

Kaybolan Çiçekler Şerife Kaya bulundu mu İnci Ertuğrul bir anda...

Kaybolan Çiçekler Şerife Kaya bulundu mu İnci Ertuğrul bir anda...

Fox Tv'de yayınlanan Kaybolan Çiçekler programında Emine Kaya görümcesi Şerife Kaya'yı arıyor. Doğduğu anda evlatlık verilen Şerife Kaya bulundu mu son durum ne? Şerife Kaya ile ilgili güncel bilgilere gelin yakından bakalım.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 21-12-2017 12:08 - Güncelleme: 21-12-2017 12:08

Doğduğu anda annesini kaybeden ve kardeşi evlatlık verilen Niyazi Kaya her yerde kardeşini arıyor. Kardeşini bulunca annesine kavuşacağını söyleyen Niyazi Kaya'nın açıklaması sonrası İnci Ertuğrul gözyaşlarını bulamadı.

28 yıl önce evlatlık verilen kardeşini arayan Şerife Kaya her yerde aranıyor. Annesi doğumda ölünce evlatlık verilen Şerife Kaya'nın kardeşi Niyazi Kaya kardeşine kavuşacak mı merak konusu oldu. Şerife Kaya ile ilgili bilgilere ulaşılırken canlı yayında yeni gelişme daha yaşandı. Niyazi ve Emine çiftinin bir bebekleri olduğunu öğrendi. Canlı yayında açıklama yapan ve kardeşine ulaşmak üzere olan Niyazi kızının olacağını söyledi. Kızının adına Ümmü İnci adını vereceğini söyleyen Niyazi Kaya, İnci Ertuğrul'un ağlamasına neden oldu. Canlı yayında gözyaşlarını tutamayan İnci Ertuğrul, bu programla birlikte hayatında yeni bir pencere açılacağını söyledi. 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Kaybolan Çiçekler Şerife Kaya bulundu mu İnci Ertuğrul bir anda... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • Misafir 29 Aralık 2017 13:09 eskişehirde yaşanan 40 yıllık yalan nasıl olurda bunca yıl saklanabilir birileri kininden babaya söylememiş birileride para bande deyip kızı saklamış nasıl bir vijdan varmış peygamberimiz çocuk doğuran kişilere aittir diyor allahım emriyle tabiiki onca verdiği emeği yok gibi şimdi evladını aramış bulamamış annenin yaralarını bilen varmı bir fincan kahvenin bile hatırı ouyorda kadının çocuğu doğurduğunun hiçmi hatırı yoktu alan hanımı çoooooooooooooooooooooook ayıpladım

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro