eposta yazdır zoom+ zoom-

İşte Kürşat Düzmen'in dayak yediği an!

İşte Kürşat Düzmen'in dayak yediği an!

Milletvekili Aydın Ayaydın’ın oğlu Gökhan Ayaydın’ın eski bakan Kürşad Tüzmen’i bir kafada yere serdiği kavganın görüntüleri yayınlandı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 13-06-2012 09:59 - Güncelleme: 23-10-2015 03:22

Ankara’da bir düğünde eski Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen’e kafa atan CHP İstanbul Milletvekili Aydın Ayaydın’ın oğlu Gökhan Ayaydın’ın dövüş sporlarıyla yakından ilgilendiği ortaya çıktı.

Ayaydın’ın 1998 yılında ABD Boston Üniversitesi’nde işletme tahsili yaparken yakın dövüş sporlarıyla ilgilendiği ve bu konuda ders aldığı, katıldığı yarışmalarda dereceleri bulunduğu öğrenildi.

Bir kafada yere..

Hafta sonu yaşanan kavga ile ilgili oteldeki görüntüler gün ışığına çıktı. Beyazgazete. com dün Ayaydın ile Tüzmen arasındaki kavganın görüntülerini yayınladı. Görüntülerde CHP’li Aydın Ayaydın’ın düğünü terk etmesinin ardından, oğul Ayaydın ile Tüzmen dans pistinde karşılaşıyor ve ağız kavgası başlıyor.

Bu sırada Ayaydın, Tüzmen’e kafa atarak yere düşmesine neden oluyor. Tüzmen, merdivenlerde Gökhan Ayaydın ile karşılaştıklarını, Ayaydın’ın yanında bulunan 2 kişinin kendisini tuttuğunu ve Ayaydın’ın da gelip kafa attığını iddia etmişti. Aydın Ayaydın ise oğlu ile Tüzmen’in dans pistinde karşılaştıklarını, Tüzmen’in sözlü sataşmada bulunması üzerine oğlunun kafa attığını ifade etmişti.

Kürşat Tüzmen'in yediği kafanın etkisiyle yere düştüğü görülüyor. Yardımına koşanlar tarafından ayağa kaldırılan Tüzmen'in epey süre yalpaladığı ve dengesini sağlayamadığı görülüyor.

PAYLAŞ tw fb gp

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro