eposta yazdır zoom+ zoom-

İşte Eşkiya Dünyaya hükümdar olmazın yeni bölüm tarihi

İşte Eşkiya Dünyaya hükümdar olmazın yeni bölüm tarihi

Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisi bu akşam var mı? Dizinin 54. son bölümü 24 Ocak 2017 tarihinde ATV'de izlenecek. Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmazın yeni bölüm fragmanı ise hala yayınlanmadı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 17-01-2017 15:05 - Güncelleme: 17-01-2017 15:05

ATV ekranlarında son bölümü Aralık ayında ekrana gelen Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisi bu akşam da yayın akışında yer almıyor. Fenomen dizinin yeni bölümünün önümüzdeki hafta yayınlanacağı açıklandı.

Başka kanala transfer olacağı iddia edilen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yoluna ATV ekranlarında devam ediyor. Dizinin resmi instagram hesabından yapılan son paylaşım takipçilerinin merakla beklediği 'yeni bölümle' ilgili oldu. Paylaşımda Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 54. bölümünün 24 Ocak 2017 salı günü ekrana geleceği duyuruldu. Dizinin son bölümünün fragmanı ise henüz yayınlanmış değil.

SON BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 53. son bölümünde Meryem Uzerli Suzi karakteriyle diziye katılmıştı. Ünal Kaplan'ın bir süredir sözünü ettiği Suzi, suikastlere imza attı. Hızır yalnızca kendine değil, devlete de düşman olan güçlere çok yaklaşmıştır. Özkan'ın elindeki önemli dosyalara da ulaşabilirse işi bir hayli kolaylaşacaktır. Masa, kaosun sonbulacağı inancıyla nihayet bir kez daha toplanır. Bu durum en çok Ünal Kaplan'ı tedirgin edecektir. Hızır ise bu toplantıyı üstlerine oynanan oyunu bozmak, net bir adım atmak üzere talep eder. Hainin kim olduğu artık bellidir ve eller bu kez onun ölümüne kalkacaktır. Ünal Kaplan'ın uzun zamandır sözünü ettiği Suzi bir görevi tamamlamak üzere Türkiye'ye gelir. Ayağının tozuyla yaptığı eylem, ziyareti süresince epey can yakacağının sinyallerini verir. Meryem'in çağrısı Hızır'ı eve geri döndürür. Diğer bir güzel haber de bir Çakırbeyli'nin daha aileye katılacağı haberidir. Tüm bu güzel gelişmelerden sonra evde bir bayram havası olması gerekirken yaşanacaklar buna engel olacaktır.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN İşte Eşkiya Dünyaya hükümdar olmazın yeni bölüm tarihi haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro