eposta yazdır zoom+ zoom-

İranda gencin ölüm anı böyle çekildi

İranda gencin ölüm anı böyle çekildi

Musevi taraftarlarının İran'daki gösterileri sürüyor. Kameralara yansıyan bir görüntü İran'daki dehşeti gözler önüne serdi!

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 23-06-2009 20:07 - Güncelleme: 25-10-2015 08:42

İran'da muhalefet işin peşini bırakmıyor! Tahran'da süren eylemlerde bugün yine kan aktı. Bir göstericinin başından vurulduğu an kameralara yansırken, üniversite öğrencisinin hayatını kaybettiği iddia ediliyor.

İran'da kan dökülmeye devam ediyor. Devrim Muhafızları'nın, gösterilerin artması halinde "devrime yakışır bir müdahalesi" kanlı oldu. Tahran'daki gösterilerde, protestocu bir gencin yaralı hali, hayatını kaybeden Nida'nın ardından birkez daha göstericileri ateşledi.

İşte insanı dehşete düşüren o dakikalar;

MUSEVİ'NİN KORKUSUZ
KADINLARI HABERİN DEVAMINDA

[PAGE]

Tahran'daki protestoların merkezinde kadınlar var! Seçimlerden önce akademisyen eşi Zehra Rahnavard'la birlikte el ele yürüyen, kadınlara daha fazla özgürlük isteyen Musevi, Ahmedinejad taraftarı kadınların bile desteğini kazandı.

Ayrıntılar için TIKLAYIN

PAYLAŞ tw fb gp

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro