eposta yazdır zoom+ zoom-

Güllerin Savaşı'ında gizli aşk ortaya çıkıyor!

Güllerin Savaşı'ında gizli aşk ortaya çıkıyor!

Güllerin Savaşı bu hafta bomba gibi bir bölüm ile izleyici karşısına çıkacak. Gülru ve Ömer'in kendilerine bile itiraf edemedikleri duygular ortaya çıkınca ortalık karışacak.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 02-10-2014 14:24 - Güncelleme: 22-10-2015 06:34

Güllerin Savaşı Cumartesi günü yeni bölümü ile yayınlanıyor. Nefesler tutuldu...Yeni Bölümde neler olacak?

Ömer ve Gülru’nun duyguları su üstüne çıkıyor

Gülru ve Ömer’in beklenmedik bir şekilde başbaşa kalmak zorunda olmaları, bastırmaya çalıştıkları duyguları su üstüne çıkarıyor. Birbirlerine bazı itiraflarda bulunurlarken, ikisi de bundan böyle hiçbir şeyin aynı olamayacağını farkına varıyor.

Gülru ve Ömer’in beklenmedik bir şekilde başbaşa kalmak zorunda olmaları, bastırmaya çalıştıkları duyguları su üstüne çıkarır. Birbirlerine bazı itiraflarda bulunurlarken, ikisi de bundan böyle hiçbir şeyin aynı olamayacağının farkındadır. Cahide’den duyduklarıyla irkilen Gülfem, tekneden inerken onları görünce Gülru’ya karşı iyice bilenir ve bunun acısını çıkarır.

Mebrure’den onu öldürmeyi isteyecek derecede nefret eden Şevket, ondan kurtulmanın bir yolunu bulduğunu düşünürken, Yonca ise Taner’i iyice köşeye sıkıştırmıştır. Ömer, Gülru’ya olan duyguları nedeniyle karar verdiği adımları atmak üzereyken, Gülfem’in uyguladığı taktik tutar ve Salih, Gülru’yu Mert’le bir an evvel evlendirerek herkesin ağzını kapamak isterken, beklenmedik bir olay herkesi şoke edecek bir sonuca yol açar.

OYUNCU KADROSU

Gülru Çelik-Damla Sönmez

Genç, cesur ve güzel. Kenar mahallede doğmuş, Sipahi Köşkü’nde büyümüş. Bahçıvanın kızı. Henüz 6 yaşındayken,‘Büyüyünce Gülfem Sipahi olacağım’ demiş. Bedeli ne olursa olsun!

Ömer Hekimoğlu-Barış Kılıç

Kadınları sihirli parmaklarından önce karizmasıyla büyüleyen bir estetik cerrah. ‘Güzelliğin Efendisi’ Gülfem’in kırık kalbinin, Gülru’nun ilk kalp çarpıntılarının yegane sahibi.

Gülfem Sipahi-Canan Ergüder

En iyi arkadaşı da en amansız düşmanı da; aynalar olan kadın. Çarpıcı, klas ve tutkulu. Kibirli yalnızlığının altında kırık kalbi var. İki korkunun esiri; yaşlanmak ve kaybetmek.

Mert Gencer-Yiğit Kirazcı

Kenar mahallenin tatlı serserisi. Adı gibi mert olsa da bir baltaya sap olamamış. Cebinde hayalleri, hayallerinde ilk gözağrısı, büyük aşkı Gülru. Öl dese ölür ama büyü dese.. büyüyemez.

Cihan Sipahi-Sercan Badur

Gülfem’in ‘talihsiz’ kardeşi. Acımasız bir çocuk oyununun kurbanı. Gözlerden uzak, tavan arasındaki dünyasında yalnızlığını paylaştığı tek kişi Gülru. Dostu, sırdaşı ve umutsuz aşkı Gülru.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Güllerin Savaşı'ında gizli aşk ortaya çıkıyor! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro