eposta yazdır zoom+ zoom-

Google chrome reklamları engelleme seçeneği

Google chrome reklamları engelleme seçeneği

İnternet devi Google önemli reklam kaynakları arasında yer alıyor. Fakat görünen o ki reklam engelleme alanında artık Google’ı da göreceğiz. Google’ın direkt Chrome‘un içine reklam engelleyici özellikler koyacağı öğrenildi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 20-04-2017 11:13 - Güncelleme: 20-04-2017 11:13

İnternet kullanıcılarının şikayetçi olduğu reklamlarla ilgili Google Chrome ile bir adım atıyor. Haber Wall Street Journal tarafından duyuruldu.

Google’ın direkt Chrome‘un içine reklam engelleyici özellikler ekleyeceği dile getiriliyor. Fakat internet devi reklam engelleme konusunda diğer eklentilerden farklı bir politika izleyecek. Sadece zararlı veya uygunsuz içeriklerin kullanıcılara erişmesine engel olacak. Bu politika sayesinde uygunsuz reklamlar, diğer reklamların kullanıcılara ulaşmasına engel olmayacak.

Tabii bu noktada Google, Chrome tercih eden herkesin bünyesine katacağı bu yeni özelliği kullanacağını umuyor. Memnun kalmayanların farklı internet tarayıcısı alternatifleri bulunduğu göz önünde bulundurulursa, Google’ın “güvenli reklam” politikası ne kadar başarılı olacak, bekleyip göreceğiz.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Google chrome reklamları engelleme seçeneği haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • ataş 20 Nisan 2017 11:57 zorla reklam sokuyorsunuz gözümüze siz para kazanın biz aval aval bakalım niye reklamlara mağruz kaliyoruz ki.

    CEVAP YAZ 0 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro