SON DAKİKA

eposta yazdır zoom+ zoom-

Gelinim Mutfakta Halise kimdir kaynanası Songül Hanımla fena tartıştı

Gelinim Mutfakta Halise kimdir kaynanası Songül Hanımla fena tartıştı

Gelinim Mutfakta yarışmacıları arasında bulunan Halise Köse ile kaynanası Songül Köse ilgi çekiyor. Peki Gelinim Mutfakta Halise kimdir? İşte Gelinim Mutfakta'ya 22. hafta dahil olan yeni yarışmacılar...

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 07-08-2018 09:19 - Güncelleme: 07-08-2018 09:19

Her hafta cuma günü bir yarışmacının elendiği Gelinim Mutfakta'ya her pazartesi yeni yarışmacılar katılıyor. Peki Gelinim Mutfakta'ya 22. hafta dahil olan Halise Köse ile kaynanası Songül Köse kimdir? Gelin hep beraber yeni yarışmacıları tanıyalım:

Gelinim Mutfakta Halise Köse kimdir Songül hanım nereli? Yarışmaya 6 Ağustos tarihinde dahil olan Halise, Batmanlı bir eşle 10 yıldır evli. Kaynanası Songül hanım ise aslen Iğdırlı ve üç çocuğu bulunuyor. Yeni yarışmacılar hakkında bunlar dışında pek bir bilgi bulunmazken, Halise'nin haftanın ilk gününde kaynanası Songül hanım için söyledikleri stüdyoda soğuk rüzgarlar esmesine neden oldu. 

Haftanın ilk gününde gergin anlar: Halise, kayınvalidesi Songül'ün sevmediği yönlerini anlattı. Halise'nin, "Kayınvalidem benden hep hizmet bekler." ve "Kayınvalidem sürekli hizmet beklediği için evleri ayırdık." sözleri stüdyoda tartışma yarattı. 

İşte o anlar...

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Gelinim Mutfakta Halise kimdir kaynanası Songül Hanımla fena tartıştı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro