eposta yazdır zoom+ zoom-

Fethullah Gülen yeni kaos planı mesajı mı veriyor?

Fethullah Gülen yeni kaos planı mesajı mı veriyor?

Star Gazetesi yazarı Ahmet Kekeç, Fetullah Gülen'in seccadeye ayakkabıyla bastığı fotoğrafı analiz etti. Kekeç bu uygunsuz görüntünün bilinçli verildiğini ve yeni bir kaos planı mesajı olabileceğini yazdı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 17-07-2017 10:36 - Güncelleme: 17-07-2017 11:20

FETÖ elebaşı Gülen'in ABD'nin en çok satan gazetelerinden Wall Street Journal Gazetesi'ne verdiği röportaj sırasında çekilen fotoğraflar tartışma yarattı. Star Gazetesi Yararı Ahmet Kekeç, özellikle Gülen seccadenin üzerine bastığı fotoğrafın hangi mesajları içerdiğini kaleme aldı.

Yaptığı bu uygunsuz hareketle Gülen'in, taraftarlarına bir şeyler anlatmaya çalıştığını belirten Kekeç, tutuklu olan FETÖ'cülere verilen ümitlerden de yola çıkarak yeni bir 'kalkışma' ya da 'kaos planı'nın devreye sokulmak istendiğini yazdı. Ve uyardı.

fethullah gülen seccadeye basan görüntüleri

İşte Ahmet Kekeç'in yazısından öne çıkanlar:

Yeni darbe tarihi “Eylül”dü. Sonra “Kasım” diye revize ettiler. Ayakkabısıyla seccadenin üzerinde poz veren rezilin bir gün gelip kendilerini “delik”ten çıkaracağına inanıyorlar.

İşte FETÖ'nün ABD'deki malikanesi dikkat çeken ayrıntı

Cezaevi yönetimlerinin bir zaafı olarak kurdukları haberleşme sisteminden yaydıkları tevatürleri, “Kesin bilgidir... Hoca efendi rüyasını görmüş... Kurtuluyorsunuz...” diye süslemeyi de ihmal etmiyorlar.

Bir defasında Hazreti Yusuf’u getirtmiş, namaz kıldırmışlardı.

“Cezaevine gelmiş” diyordu firari polis şefi, “Arkadaşlar topluca namaza dururken ön safa geçmiş, onlara namaz kıldırmış.”

Bu manyak, daha önce de, hamurlara cinlerin musallat edildiğini öne sürmüştü:

Halk Ekmek’te çalışan bir tanıdığı gece cinlerin gelip hamurlara büyü yaptığını, bu hamurlardan yapılmış ekmekleri yiyenlerin de AK Parti’ye oy verdiklerini anlatmış... Aynı zamanda akademik titre sahip firari dangalak da bunları sosyal medya hesabından paylaşıyor: “Kesin bilgidir... Erdoğan cinler sayesinde kazanıyor.”

Eylül ve Kasım ayları zikredildiğine göre, demek ki, yeni “kesin bilgiler” (!) elde ettiler...

Ahmet Kekeç'in yazısının devamını okumak için tıklayın

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Fethullah Gülen yeni kaos planı mesajı mı veriyor? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR15 YORUM
  • Misafir 17 Temmuz 2017 19:39 milletin psikolojisi bozuldu.Artık her inegin altında buzagı arar olduk.Darbe olabilmesi için askerin destek veriyor olması gerekir.İçeriye alınanlara bakıyoruz asker yok mu var elbet bunlar zamanındaki olusumlar nasıl göremedilerse bunları ! Bakıyoruz polis çok fazla var.Asker destek vermiş olsa emin olun darbe olur.Ama Binlerce vatan evladı var ve buna izin vermez gerek askeriyede gerek emniyette.Velasıl kelam üst kademe istediğini desin alt kademe destek vermedikçe bir hiçler.Yılanın başını önceden ezmedikleri için oldu böyle birşey

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Fetullah Gülen
FETULLAH GÜLEN KİMDİR?

Fetullah Gülen, 27 Nisan 1941'de, Erzurum ili, Hasankale (Pasinler) ilçesi, Korucuk köyünde dünyaya geldi. 1946 yılında ilkokula başladı ancak babasının 1949 yılında Alvar Köyü'ne imam olması ve ailesinin oraya ta

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro