eposta yazdır zoom+ zoom-

Emniyette son dakika görevden alması

Emniyette son dakika görevden alması

İstanbul ve Ankara'da salı günü başlatılan yolsuzluk operasyon sonrası İstanbul Emniyeti'nde başlayan görevden almalar sürüyor.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 22-12-2013 00:15 - Güncelleme: 29-10-2015 08:48

TÜRKİYE'yi sarsan yolsuzluk ve rüşvet operasyonundan sonra İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın görevden alınmasıyla zirve yapan görevden alma sarsıntıları devam ediyor.

Operasyonu yapan şube müdürlerinin de arasında bulunduğu 11 polis şefinin tayininden sonra bu akşam 25 şube ve ilçe emniyet müdürünün de yerleri değişti. Operasyonel şubeleri de kapsadığı belirtilen tayinlerde, daha önce tayin edilen bazı müdürlerin tekrar görev yerleri değişti. Tayin sarsıntılarının önümüzdeki günlerde de devam edeceği belirtiliyor.

Yolsuzluk ve rüşvet operasyonundan sonra, operasyonu yapan Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Yakub Saygılı ve yardımcıları, Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Nazmi Ardıç ve yardımcılarının da arasında bulunduğu 11 polis müdürü tayin edilmişti. Saygılı ve Ardıç müdüriyet emrine çekilmişti. Tayini çıkartılan müdürlerin yerine yeni müdürler atanmıştı.

Müdürlerin tayininin ardından ise İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın görevden alınmıştı. Çapkın'ın yerine de Aksaray Valisi Selami Altınok getirilmişti.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Emniyette son dakika görevden alması haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR88 YORUM
  • Tayyip HUTAME yolcusu 22 Aralık 2013 19:24 Dikkat edin. Bu Akp´liler seytanin emrini uyguluyor, ALLAH´IN degil.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro