eposta yazdır zoom+ zoom-

Destici'yi partililer işte böyle uyardı!

Destici'yi partililer işte böyle uyardı!

Milli İttifak liderleri Erzurum'da partililere seslendi. BBP lideri Destici konuşmasını uzatınca promterden uyarıldı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 24-05-2015 20:13 - Güncelleme: 21-10-2015 05:10
Milli İttifak liderlerinden BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Erzurum'da partililere seslendi. Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak'ın da yer aldığı mitingte Destici, konuşmasını uzatınca partililerden uyarı geldi. Destici, Kamalak'ın kullandığı promter cihazından "Başkanım uçak saati yaklaşıyor" diye uyarıldı.

Saadet Partisi (SP) ve Büyük Birlik Partisi (BBP) tarafından kurulan Milli İttifak’ın liderleri Mustafa Kamalak ile Mustafa Destici Erzurum’daki İstasyon Meydanında seçmenlere seslendi. Milletvekili adaylarının tanıtımı ve selamlama konuşmaları ile başlayan mitingde ilk olarak 8’nci Cumhurbaşkanı merhum Turgut Özal’ın oğlu Mardin milletvekili adayı Ahmet Özal konuştu. Özal, konuşmasında hükümeti eleştirdi ve seçimlerin Tükiye için çok önemli olduğunu vurguladı. Özal, doğru karar verilmediği takdirde, Türkiye’nin önünde kötü günler olacağını öne sürdü. 
 
DESTİCİ DESTEK İSTEDİ
 
Daha sonra kürsüye çıkan Mustafa Destici, 7 Haziran seçimlerinde Milli İttifaka destek istedi. Parlamentoda bulunan partileri eleştiren Destici, hepsinin kayıkçı kavgası yaptığını söyledi. Destici, konuşmasını uzatınca parti görevlileri SP Genel Başkanı Mustafa Kamalak’ın konuşması yapacağı promter cihazından uyarıldı. "Başkanım uçak saati yaklaşıyor" diye uyarılan Destici, kürsüde 2- 3 dakika daha kalarak konuşmasını sonlandırdı. 
 
Destici, kürsüden indikten sonra çevrede güvenlik önlemi alan Çevik Kuvvet polislerinin yanına giderek ellerini sıktı.
 
KAMALAK: GÖNÜLLERE GİDEN YOLLARI NASIL KAPATACAKSINIZ?
 
Destici’nin ardından konuşmasını yapan Mustafa Kamalak ise tüm engellemelere rağmen, İstasyon Meydanını dolduran partililere teşekkür etti. Meydanda toplanan yaklaşık 2 bin kişiye hitap eden Kamalak şöyle dedi:
 
"AKP’li belediye bugün bizim Erzurum’a geleceğimizi bildiği için maraton düzenleyerek tüm yolları kapatmış ama seçmenimizin buraya gelmesini engelleyemedi. AK Partili kardeşlere sesleniyorum. Erzurum’da yolları kapattınız da gönüllere giden yolları nasıl kapatacaksınız. Efendim Mursi için yürüyüş düzenlemişler, maraton yarışı yapmışlar. Kentin dört bir yolunu kapatmışlar. İşte hodri meydan. Yeniden büyük Türkiye’nin kurulması için Milli İttifak." 
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Destici'yi partililer işte böyle uyardı! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR28 YORUM
  • davut karataş 25 Mayıs 2015 14:12 milli görüşçü vatansever müslümanlar akp zihniyeti ile dışlanırsa olacasğı budur!..yıllardır bu ülkede muhalefet yapılmıyor!..sadece iktidar ve muhalefet kendi oylarını koruma çabasında...siyasete küstürülmüş açlık sınırındas yaşayan insanları makarna-kömürle oy alamaycaksınız..!..fakirlik yoksulluk /100 de yüz artmış ..!..ahlaksızlık sokaklarda hergün kol geziyor..neslimiz ve geleceğimiz uyuşturucu ve sigara gibi zararlı alışkanlıklar had safhada...hala madalyonun yol-köprü ve donatım malzemeleri iktidarın en iyi yaptığı iş. nerde insana yapılan yatırımlar..kaç milli eğitim bakanı değişti..bu iktidarda!..işnize gelemeyen bütün tenkitçilere paralel safsatası yapıştırıp uydurma palavra ve senartolarla algı yönetimine son verin..artık!..yapılanlar icratten çok modern hokkabazlık gibi geliyor..düşünen ve sorgulayan insanlarımıza...

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro