eposta yazdır zoom+ zoom-

Demirtaş'tan ittifak açıklaması

Demirtaş'tan ittifak açıklaması

Diyarbakır'da konuşan BDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş, İstanbul’da yerel seçimlerde CHP ve HDP’nin ittifak yapacağı iddialarıyla ilgili olarak, “İlkeli ittifaklara açığız” dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 21-11-2013 12:16 - Güncelleme: 25-10-2015 01:48

DİYARBAKIR 'da gündeme dair konularda değerlendirmelerde bulunan BDP Eşbaşkanı , İstanbul’da CHP ve HDP’nin yerel seçimlerde ittifak yapacağı iddialarıyla ilgili soruya yanıt verdi.

ntvmsnbc.com'da Nizamettin Kaplan imzası ile yayınlanan habere göre işbirliğine yeşil ışık yakan Selahattin Demirtaş, “İlkeli ittifaklara açığız” dedi.

Demirtaş, “İttifak olursa şeffaf bir şekilde olur” diye konuştu.

Basında CHP ve HDP arasında seçim ittifakı yapılacağı iddiaları yer almıştı.

İddialara göre; HDP bazı ilçeleri talep ederken, bunun karşılığında ise HDP de CHP’nin büyükşehir belediye başkanı adayını destekleyecek.

 


Sırrı Süreyya adaylıktan çekilecek mi?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayları netleşme aşamasındayken CHP-HDP yöneticileri bir araya geldiler.

PAYLAŞ tw fb gp
KİMDİR ?
Selahattin Demirtaş
SELAHATTİN DEMİRTAŞ KİMDİR?

HDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş aslen nereli, ailesinin kökeni nedir, eşi Başak Demirtaş ve kızları hakkında bilinmeyenler neler? İşte Selahattin Demirtaş'ın eşi, ailesi ve çocukları ile biyografisi; Selahattin Demirtaş, 10 Nisan 1

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro