eposta yazdır zoom+ zoom-

Cumhurbaşkanı Erdoğan rotasını değiştirdi ilk kez bunu yaptı

Cumhurbaşkanı Erdoğan rotasını değiştirdi ilk kez bunu yaptı

Atatürk Havalimanı'na giderken 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve devamında E-5'i kullanan Cumhurbaşkanı Erdoğan rotasını değiştirdi. Erdoğan havalimanına geçerken ilk kez, Avrasya Tüneli ve devamında Sahil Kennedy Caddesini kullandı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 19-06-2017 13:42 - Güncelleme: 19-06-2017 13:42

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Atatürk Havalimanı'na geçerken 15 Temmuz Şehitlker Köprüsü'ndeki trafiği etkilememek için farklı bir yol kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kısıklı'daki konutundan Atatürk Havalimanına geçerken 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve devamında E-5'i kullanıyordu. Köprüdeki tadilat nedeniyle zaten yoğun olan trafiği etkilememek için Erdoğan farklı bir yol kullandı. Kısıklı'daki konutundan saat 12:30 sularında çıkan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konvoyu Acıbadem yönüne dönerek Avrasya Tüneli yoluna girdi. Tüneli geçen konvoy Sahil Kennedy Caddesini takibine Havalimanına ulaştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve beraberindekiler TC- Ana uçağı ile Ankara'ya hareket etti.

AVRASYA'YI 3. KEZ KULLANDI

Cumhurbaşkanı Erdoğan Avrasya tünelinin açılışını gerçekleştirdikten sonra İstanbul içindeki iki farklı programına Avrasya Tünelini kullanarak geçmişti. Bugün 3. kez Avrasya tünelini kullanan Erdoğan, Havalimanına gitmek için ilk kez tüneli tercih etti. Erdoğan Cumartesi günü de Kısıklı'dan Tarabya'ya geçerken yine 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ndeki yoğunluk sebebiyle Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nü kullanmıştı.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Cumhurbaşkanı Erdoğan rotasını değiştirdi ilk kez bunu yaptı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR7 YORUM
  • hande 20 Haziran 2017 13:39 Allah razı olsun, hergün maltepe-balat arası artık ölüm olmaktan çıktı.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro