BIST 1.483
DOLAR 7,17
EURO 8,72
ALTIN 414,60
HABER /  MAGAZİN

Beyonce'un ikiz bebekleri oldu babası haberi duyurdu

Beyonce’nin ikizlerini dünyaya getirdiği iddialarını babası Mathew Knowles doğruladı. Beyonce ve rap şarkıcısı eşi Jay-Z ikiz bebeklerini kucaklarına aldılar. Beyonce bebeklerin fotoğrafını henüz paylaşmadı.

Abone ol

Beyonce'nin ikizlerini dünyaya getirdiği iddialarını, babası Mathew Knowles, sosyal medya paylaşımıyla doğruladı. Knowles, beş yaşında Blue Ivy adında kızları bulunan Beyonce ve rap şarkıcısı eşi Jay-Z'nin ikizlerine kavuştuğu haberini dün Twitter ve Instagram hesabından paylaştı.

Knowles, 'Mutlu yıllar ikizler! Sevgilerimle, Dedeniz' notunun yazılı olduğu bir görseli, "Buradalar beyonce ikizler jayz mutluyıllar" sözleriyle paylaştı.

BİRİ KIZ BİRİ ERKEK
Henüz açıklanmasa da bebeklerin cinsiyetinin bir kız bir erkek olduğu iddiaları ortaya atıldı. ABD medyası da Beyonce ve Jay-Z çiftinin pazartesi ya da salı günü ikizlerinin dünyaya geldiğini duyurdu. Çiftin, doğum haberini sadece aileleri ve yakın arkadaşlarıyla paylaştığı öğrenildi.

35 yaşındaki ABD'li şarkıcının doğumunu Los Angeles'ta bir tıp merkezinde yaptığı öne sürüldü. Beyonce'nin annesi Tina Knowles, kısa süre önce, "Çok heyecanlıyım. Bekleyemiyorum" diyerek duygularını paylaşsa da henüz doğumla ilgili bir açıklama yapmadı.

Tina Knowles, Beyonce ve Jay-Z için, "İnanılmaz ebeveynler. Beyonce gerçekten iyi bir anne. Çok sabırlı ve kibar" demişti.

2008 yılında evlenen ünlü çift, ikinci kez bebek bekledikleri haberini şubat ayında duyurmuş ancak doğumun ne zaman olacağına dair bilgi vermemişti.

Beyonce ikizlerini doğurdu haberi babası duyurdu

ÖNCEKİ HABERLER
Erzurum iftar saati imsak vakti ve ezan saatleri
Edirne iftar saati imsak vakti ve ezan saatleri
Bursa iftar saati imsak vakti ve ezan saatleri
Bitlis iftar saati imsak vakti ve ezan saatleri
Milli Savunma Bakanı Işık: 3 ay içinde hazır olacak
Antalya iftar saati imsak vakti ve ezan saatleri
Ağrı iftar saati imsak vakti ve ezan saatleri
Adana iftar saati imsak vakti ve ezan saatleri
Düzce iftar saati imsak vakti ve ezan saatleri
Kozmik anlaşmayı imzalayan isim de FETÖ'cü çıktı
Yorumlar