eposta yazdır zoom+ zoom-

Cumhurbaşkanı Erdoğan acı haberi verdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan acı haberi verdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'daki hain saldırıyla ilgili olarak "maalesef şehit ve yaralılarımız" var açıklaması yaptı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 11-12-2016 01:44 - Güncelleme: 11-12-2016 01:44

Cumhurbaşkanı 'dan İstanbul'da meydana gelen hain saldırıda şehitlerin olduğunu duyurdu. Terörün çirkin yüzünü İstanbul'da bir kez daha gösterdiğini söyleyen Erdoğan, millet olarak bu canilerin peşini asla bırakmayacaklarını kaydetti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'da dün gerçekleştirilen terör saldırısıyla ilgili açıklama yaptı. Terörün her türlü değeri ve ahlakı çiğneyen yüzünün en çirkin haline İstanbul'da bir kez daha şahit

olunduğunu söyleyen Erdoğan, terör örgütünün adının ve yönteminin herhangi bir önemi olmadığını kaydetti. İşte Erdoğan'ın açıklamalarından bazı satır başları:

"Son yıllarda defalarca yaşadığımız bu alçak saldırıyı yapan terör örgütünün adının ve yönteminin herhangi bir önemi yoktur. PKK’sıyla, DEAŞ’ıyla, FETÖ’süyle tüm terör örgütleri aynı amaç için ülkemize ve milletimize saldırmaktadır.

Terörle mücadele eden Türkiye’nin ve Türk milletinin yanında yer almak yerine, terör örgütlerini ve teröristleri desteklemeyi tercih eden ülkelerin, bu olaydan sonra farklı davranmalarını beklemek için sebebimiz kalmamıştır.

"KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN"

Allah’ın yardımıyla, ülke ve millet olarak, terörün, terör örgütlerinin, teröristlerin ve elbette onların arkalarındaki güçlerin üstesinden geleceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Bu saldırılar, bizim şevkimizi ve kararlılığımızı törpülemek yerine, tam tersine daha da keskinleştiriyor. Mücadelesini, “ölürsem şehit, kalırsam gazi” anlayışıyla veren bir milleti yolundan döndürecek bir silah daha icat edilmemiştir.

"PEŞLERİNİ ASLA BIRAKMAYACAĞIZ"

Biz, meselelerimizin üzerinden gelecek dirayete ve cesarete sahibiz. Tıpkı bölücü terörle mücadelede, tıpkı 15 Temmuz’da verdiğimiz şehitlerimiz gibi, bu gece Beşiktaş’taki kayıplarımızı da yüreğimize gömecek, onların hatıralarını ilanihaye yaşatacak, ama aynı zamanda hedeflerimiz doğrultusunda kararlı bir şekilde yürümeye devam edeceğiz. Bin yıldır bu toprakları vatan yapmak için döktüğümüz kanlara yenilerinin eklendiğini, ekleneceğini bilerek, mücadelemizi durmadan, duraksamadan sürdüreceğiz. Devlet ve millet olarak bu olayın ve müsebbibi canilerin peşini asla bırakmayacağız."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Cumhurbaşkanı Erdoğan acı haberi verdi haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR6 YORUM
  • GERİSİ HİKAYE 11 Aralık 2016 19:06 BİZİM İDAMI GERİ GETİRENE DEĞİL İDAMI UYGULAYAÇAK CESUR İNSANLARA İHTİYAÇIMIZ VAR.. BAŞKANLIK İÇİN DEĞİL ÜLKENİN SELAMETİ İÇİN..

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Recep Tayyip Erdoğan
RECEP TAYYİP ERDOĞAN KİMDİR?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan 26 Şubat 1954'te İstanbul'da doğdu. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro