eposta yazdır zoom+ zoom-

CHP'ye Dönen Milletvekilinden itiraf: Kurbanlık koyun gibi gittik

CHP'ye Dönen Milletvekilinden itiraf: Kurbanlık koyun gibi gittik

CHP'den İyi Parti'ye geçtikten sonra partisine dönen 15 milletvekilinden, Kılıçdaroğlu'nun tarım başdanışmanı Okan Gaytancıoğlu, "Kurbanlık koyun gibi gittik" dedi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 30-05-2018 21:02 - Güncelleme: 31-05-2018 00:42

CHP'den İyi Parti'ye ye geçtikten sonra partisine dönen 15 milletvekilinden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun tarım başdanışmanı Okan Gaytancıoğlu, "Bizim haberimiz yok, Kurbanlık koyun gibi gittik." dedi.

Cumhuriyet Halk Parti Edirne il teşkilatı, 24 Haziran'da yapılacak genel seçimler öncesinde kesinleşen milletvekili adaylarını partililere ve basına tanıttı. Tanıtımda İyi Parti'ye geçtikten sonra yeniden partisine dönen, Kemal Kılıçdaroğlu'nun tarım başdanışmanı ve Edirne milletvekili Okan Gaytancıoğlu, parti değişikliği ilk teklif edildiğinde "Annem kızar, eşim kızar" dediğini aktardı.

"BİZİM HABERİMİZ YOK, KURBANLIK KOYUN GİBİ GİTTİK"

Gaytancıoğlu, "Bizim haberimiz yok, kurbanlık koyun gibi gittik. Hemen aklıma CHP'den seçildikten sonra Ak Parti'ye geçen Necdet Budak geldi. Bir zamanlar benim için de "Geçer" diye dedikodular oldu. Hemen aklıma o geldi. Dedim "Ben yapamam, annem kızar, eşim kızar, halkım kızar dedim" diye konuştu.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN CHP'ye Dönen Milletvekilinden itiraf: Kurbanlık koyun gibi gittik haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR25 YORUM
  • Hakkı S. 31 Mayıs 2018 10:44 CHP'li 15 vekil o gün Türkiye Cumhuriyetinin bekası için, FETÖ'ye karşı, IŞİD'e karşı, PKK'ya karşı, İsrail'e karşı vel hasılı tüm şer güçlere karşı Türkiye Cumhuriyetine sahip çıktıklarını kahramanca göstermişlerdir. Gerisi lafı güzaf.

    CEVAP YAZ 4 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro