eposta yazdır zoom+ zoom-

Canan Karatay ekmeğe savaş açtı! "Morfin etkisi yapıyor"

Canan Karatay ekmeğe savaş açtı! "Morfin etkisi yapıyor"

Prof. Dr. Canan Karatay, ekmeğin kabarmasını sağlayan gramür maddesinin zararlı olduğunu ve bağımlılık yaptığını söyledi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 09-11-2018 13:02 - Güncelleme: 09-11-2018 13:02

Ekmeğin beyinde morfin etkisi yarattığını söyleyen Karatay, "Ekmeğin içerisinde kabarmasını sağlayan gramür var. Bu katkı maddesi kişiye kısa süreli bir mutluluk veriyor. Adeta morfin gibi bağımlılık yapıyor" açıklamasını yaptı. Gramürün tehlikesinin bununla da kalmadığını belirten Karatay, son dönemde artan kısırlığa da vurgu yaptı. 

Kısırlığa neden oluyor
Karatay, bu maddenin erkekte ve kadında kısırlığa neden olduğunu vurguladı.Yine bu maddenin çocuklarda zeka geriliğine neden olduğunu belirten Karatay, "Fırıncılar bana kızıyor ama onlar da doğal ekmek yapsınlar. Ekmeğe zehir katmasınlar. Ekmekteki katkı maddelerini kaldırsınlar" ifadesini kullandı.

"Veganlık misyonerliktir"
Vejetaryenliği bir yaşam tarzı olarak gördüğünü belirten Karatay, "Veganlık ise bir misyonerliktir" dedi.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Canan Karatay ekmeğe savaş açtı! "Morfin etkisi yapıyor" haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR9 YORUM
  • mevhibe inal 09 Kasım 2018 15:25 Lif-vitamin ve mineraller bakımından zengin olan tahıllar milyonlarca yıldır yeniyor. Zararlı olan Hibrit olması, Kimyasallar ve Glyphosat ile spreylenmesi, Rafine edilmesi deniyor. Metabolizmayı güçlendirir, göğüs-kolon kanserini, tip 2 şekeri, çocuk astımını önler, Gut, Kemikler için faydalı, obeziteyi önler, enerji verir deniyor. Mevsiminde doğal gıda yemek için yaratıldı insan ve sonra Gıda-Tohum-İlaç Tekelleri çıktı...

    CEVAP YAZ 0 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro