eposta yazdır zoom+ zoom-

Binali Yıldırım'dan zehirlenen askerlerle ilgili açıklama

 Binali Yıldırım'dan zehirlenen askerlerle ilgili açıklama

Başbakan Binali Yıldırım'dan Manisa'da zehirlenen askerlerle ilgili açıklama geldi. Başbakan Yıldırım bundan sonra yapılacak ihaleler konusunda değişime gidileceği mesajını da verdi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 19-06-2017 19:10 - Güncelleme: 20-06-2017 00:10

Başbakan Binali Yıldırım Manisa'da askerlerin zehirlenmesine ilişkin bazı şüphelerin bulunduğunu söyledi. TSK'ya gıda alımını kamu ihalelerin dışına çıkaracaklarını ifade eden Yıldırım, aynı olayların yaşanmaması için gereken önlemlerin alınacağını açıkladı.

Başbakan Binali Yıldırım, Atina'dan Gümülcine'ye geçerken Manisa'da zehirlenen askerlere ilişkin uçakta basın mensuplarına yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

''Kışlalara gıda alımını kamu ihalelerinin dışına çıkaracağız. Nasıl alım yapılacağı detayını Milli savunma bakanlığı belirleyecek. Ama pazarlık usulü ile olabilir.

Asıl önemlisi şu anda bazı şüpheler var. Onların üzerine gitmek.Bu tür olayların yaşanmaması için ilave tedbirler alınacak''

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Binali Yıldırım'dan zehirlenen askerlerle ilgili açıklama haberine yorum yapın

tw gp fb rs yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR10 YORUM
  • K. U... ÜNLÜ 19 Haziran 2017 20:16 Diyelim ki savaştayız 2.000 --5.000 asker cephede böyle bir durumda özel sektör veriyorsa bu yemeği askerlerimiz zehirlenirse halimiz nice olur cephede bu firmalarda kimler çalışıyor terörist mi fetöcümü olabilir mi olur bizi hep hassas yerlerimizden vurunca mı tedbir alma yoluna gideceğiz hep o üstün akıl hesap kitap yok mu bizde devlet birimleri bu işle veya başka bir durumda başka bir birim sorumlu denetçi kimse esas o malı götürdüğünden göz yumuyordur bayata çürüğe günü geçmişe müsaAde eden işte onlara en ağır ceza verilmeli atılmalı görevinden.

    CEVAP YAZ 1 7

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2017 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro