eposta yazdır zoom+ zoom-

Bayram ikramiyesiyle aldığı kurbanı Erdoğan kazanınca kesti

Bayram ikramiyesiyle aldığı kurbanı Erdoğan kazanınca kesti

ELAZIĞ'da, Cumhurbaşkanı ve 27'nci Dönem Milletvekili Genel Seçimi öncesinde adak adayan emekli Münevver Bayram, bayram ikramiyesiyle aldığı kurbanı Recep Tayyip Erdoğan kazanınca kesti.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 27-06-2018 11:54 - Güncelleme: 27-06-2018 11:54

Elazığ'da seçim öncesi adak adayan emekli Münevver Bayram, bayram ikramiyesiyle aldığı kurbanını Cumhurbaşkanı Erdoğan için kesti.

İHTİYAÇ SAHİPLERİNE DAĞITTI
Mollakendi beldesinde yaşayan 5 çocuk ve 10 torun sahibi 64 yaşındaki Bayram, resmi olmayan sonuçlara göre yeniden cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan için Hacı Ömer Hüdai Baba Türbesi önünde dualarla kestiği adak kurbanın ihtiyaç sahiplerine dağıttı.

Münevver Bayram, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı çok sevdiğini belirterek, seçim sonuçlarını televizyonlardan büyük bir heyecanla izlediklerini söyledi. Seçimin Recep Tayyip Erdoğan'ın zaferiyle sonuçlanmasının ardından ailesiyle evde bayram havası yaşadıklarını ifade eden Bayram, şunları kaydetti:
"Cumhurbaşkanı sevdalısıyım, onu çok seviyoruz. 'Cumhurbaşkanım kazanırsa Allah yolunda kurban keseceğim' diyerek adak adamıştım. Hacı Ömer Baba Türbesi'ne 40 yıldır bakıyorum. Burada onun için dua ettim, çok şükür dualarım kabul oldu, seçimi kazandı. Ben de Cumhurbaşkanım için adağım olan kurbanı kestim. Cumhurbaşkanım sizi buraya davet ediyorum, Emine Hanımı da alıp buyurun gelin."

KURBANI BAYRAM İKRAMİYESİYLE ALDI
Seçim sonuçlarının ülkeye, millete ve tüm insanlığa hayırlar getirmesi dileğinde bulunan Münevver Bayram, kestiği kurbanını beldedeki ihtiyaç sahibi aile ile öğrencilere dağıttığını dile getirdi.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ülkenin daha iyi noktalara geleceğine inandığını aktaran Bayram, "Cumhurbaşkanım bayram öncesi bize ikramiye vermişti, bin liramı ayırdım. Bayram ikramiyemle aldığım kurbanımı Cumhurbaşkanım için kestim." dedi.

KAYINVALİDEM ERDOĞAN HAYRANI
Münevver Bayram'ın gelini Rabia Bayram ise seçim sonuçlarının ülke için hayırlı olmasını dileyerek, "Kayınvalidem Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hayranı." diye konuştu.

Kayınvalidesinin, Erdoğan'ın seçimden zaferle çıkması için seçim öncesi dua ettiğini kaydeden Bayram, şöyle konuştu:
"Daha öncesinden söylüyordu, "Eğer ki Cumhurbaşkanı seçimleri kazanırsa, Allah yolunda kurban keseceğim" diye. Bayram öncesinde ikramiye almıştı. Sağ olsun Cumhurbaşkanımız bütün emeklilere ikramiye dağıtmıştı. O da ikramiyesini kendisine harcamadı, ihtiyaçlarına kullanmadı. Onu bir köşede
ayrı bir şekilde bırakmıştı. Seçimlerden sonrada haberi alınca kurbanını kesti."

PAYLAŞ tw fb
Kaynak : AA

YORUM YAZIN Bayram ikramiyesiyle aldığı kurbanı Erdoğan kazanınca kesti haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR6 YORUM
  • Misafir 27 Haziran 2018 16:01 Bu jenerasyon da ebediyete intikal edecek. Bakalım o zaman ne olacak.

    CEVAP YAZ 1 0
  • Misafir 27 Haziran 2018 17:01 HİÇ MERAK ETME,ONLARIN EVLATLARI SOYLARI DEVAM EDECEK.....

    0 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro