eposta yazdır zoom+ zoom-

Bakan Soylu'dan Selahattin Demirtaş yanıtı!

Bakan Soylu'dan Selahattin Demirtaş yanıtı!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, HDP’nin Cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş'ın için “53 kişinin katline sebep olan adamın hapiste bulunması yanlış değildir. Adaletin hakkaniyetin ve vicdanın gereğidir. Türkiye çok iyi bir noktaya geldi. Bu kadar saldırılara rağmen benim ülkem ayakta” dedi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 12-06-2018 16:22 - Güncelleme: 12-06-2018 16:22

İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu, SGK Rehberlik ve Teftiş İstanbul 2 nolu Grup Başkanlığı ve Beşiktaş Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğü Binası Açılış Törenine katıldı.

Törene Soylunun yanı sıra; Beyoğlu Kaymakamı Savaş Ünlü, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ve çok sayıda Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) çalışanı katıldı. Binanın açılışı dua okunarak kurdele kesimi ile açılısı gerçekleşti.

''53 KİŞİNİN KATİLİNE SEBEP OLAN ADAMIN İÇERDE OLMAASI YANLIŞ DEĞİL''
“53 kişinin katline sebep olan adamın hapiste bulunması yanlış değildir”
Açılışta konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, HDP’nin Cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş'ın için “Ben bu devletin İçişleri bakanıyım. 53 kişinin katiline sebep olan adamın hapiste bulunması yanlış değildir, adaletin, hakkaniyetin ve vicdanın gereğidir. Onu çıkarmak isteyenler de, bunu bir siyasal propaganda haline dönüştürenler de, bu milletin adaleti ile vicdanıyla ve bu milletin medeniyeti ile esas itibari ile savaşmaktadırlar. Bunu Allah'ta görüyor bunu millette görüyor. Kimse oradaki insanların huzurunu ortadan kaldıra bilmek için oyun kurmasın” diye konuştu.

''TÜRKİYE ÇOK İYİ BİR NOKTAYA GELDİ''
Türkiye'nin saldırılara rağmen iyi bir noktaya geldiğini söyleyen Bakan Soylu, “Türkiye çok iyi bir noktaya geldi. Bu kadar saldırılara rağmen benim ülkem ayakta. Büyük bir millet olduğumuz için ayakta. Medeniyet olduğumuz için ayakta. Müslüman olduğumuz için ayakta. Bu toprakların bütün medeniyetine tüm çeşitliliğine sahip olduğumuz için ayakta. Bizi yıkamadılar. Bugün işte yepyeni bir sürece adım atıyoruz. Yarınlara hep birlikte adım atıyoruz. Ben istiyorum ki bizim çektiklerimizi bizden sonraki gelecek nesiller çekmesinler. Belalar ve musibetler onların semtlerine uğramazlar. Biz buna teslimiz” ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ tw fb
Kaynak : İHA

YORUM YAZIN Bakan Soylu'dan Selahattin Demirtaş yanıtı! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR4 YORUM
  • Misafir 12 Haziran 2018 17:31 Selahattini sevmem ama adam dün ne dedi, ispat edin talimat verdiğimi istifa ederim diye, kobani olayları araştırma önergesini AKP redetti.! kısacası Artık yemiyor..

    CEVAP YAZ 3 17
KİMDİR ?
Süleyman Soylu
SÜLEYMAN SOYLU KİMDİR?

Aslen Trabzon Of'lu bir ailenin çocuğu olan Soylu 1969 yılında İstanbul'da doğdu. İçişleri Bakanı olan Süleyman Soylu'nun eşinin ismi Hamdiye Soylu. İlk ve ortaöğrenimini İstanbul'da tamamladı. Plevne Lisesi mezunu olan S&uu

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro