eposta yazdır zoom+ zoom-

Bahçeli: 'Ortadoğu kaynıyor, Twitter'dan rest çekiyorlar'

Bahçeli: 'Ortadoğu kaynıyor, Twitter'dan rest çekiyorlar'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Twitter’dan rest çekenler, füze diliyle konuşanlar, sürekli elleri silaha gidenler varken paylaşmanın, kardeşliğin, sımsıkı sarılmanın, milli bir kucaklaşmanın miracına Türk milleti olarak vasıl olmayı ümit ediyorum" dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 13-04-2018 23:43 - Güncelleme: 14-04-2018 00:15

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ortadoğu'nun  küresel emperyalizm nedeniyle ağır yara aldığını söyledi. Türkiye'nin her yönden kuşatıldığı uyarısında bulunan Bahçeli, ABD ve Rusya arasındaki Suriye krizine ise "Birbirlerine twitter'dan rest çekiyorlar" sözleriyle değerlendirdi.

Devlet Bahçeli, twitter'dan yaptığı açıklamada Miraç Kandili'ni kutladı, Hz. Muhammet'in Mescid-i Haram’dan Mescid-i Aksa’ya, oradan da semaya olan yolculuğundan alınması gereken büyük bir ders olduğunu söyledi.

Açıklamasında son bir haftadır ABD ve Rusya arasındaki Suriye krizine değinen Bahçeli, Ortadoğu'nun çıkar çatışmaları nedeniyle büyük yara aldığını söyledi. İşte Bahçeli'nin o değerlendirmesi;

"Ortadoğu kaynıyor, komşu coğrafya ve ülkeler küresel emperyalizmin kamçı darbeleriyle, kahredici güç, çıkar ve nüfuz mücadelelerinin altında ağır kanama geçiriyor. Bu nedenle huzur, istikrar ve barışın miracına ulaşmayı diliyorum.

"TÜRKİYE KUŞATMA ALTINDA"

Türkiye her yönden kuşatılıyor. Bölgesel ve küresel tehditler bekamızın hisarlarına devamlı çarpıyor. Düşman emeller düşmemizi, adeta teslimiyete razı olmamızı dayatıyor. Bu itibarla birliğimizin, beraberliğimizin, sükûnet ve selametin miracına milletçe ulaşmayı temenni ediyorum.

"TWITTER'DAN REST ÇEKİYORLAR"

Twitter’den rest çekenler, füze diliyle konuşanlar, sürekli elleri silaha gidenler varken paylaşmanın, kardeşliğin, sımsıkı sarılmanın, milli bir kucaklaşmanın miracına Türk milleti olarak vasıl olmayı ümit ediyorum.

MESCİD-İ AKSA MESAJI

Hüzünlü Mescid-i Aksa’nın ablukadan kurtulması, mukaddesatımıza örtülü savaş açanların oyunlarının bozulması için Türk ve İslam aleminin Miraç Kandili’nin mirasıyla kutlu bir dirilişe, kalıcı bir dirence kademe kademe yükselmesini arzuluyorum."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Bahçeli: 'Ortadoğu kaynıyor, Twitter'dan rest çekiyorlar' haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR6 YORUM
  • Menderes YILDIRIM 14 Nisan 2018 14:30 Sn Bahçeli Siz mi Twitter den Siyasi Mesaj Vermeyi Onlardan Öğrendiniz ? ? ? Yoksa Onlar mı Twitter den Siyasi Mesaj Vermeyi Sizden Öğrendiler? ? ? Sizin de En İYİ yaptığınız yaptığınız Twitter' i Zengin Etmek ki, Sürekli Siyasi Mesajlarınızı Twitter' den Veriyorsunuz ! ! ! Saygılarımla

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Devlet Bahçeli
DEVLET BAHÇELİ KİMDİR?

1948 yılında Osmaniye'de doğdu. Yörede Fettahoğulları olarak bilinen geniş bir Türkmen ailesine mensuptur. İlk öğrenimini Osmaniye'de, orta öğrenimini İstanbul'da tamamlayan Dr.BAHÇELİ, üniversite öğrenimini Anka

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro