eposta yazdır zoom+ zoom-

Babamın Günahları 2.bölüm fragmanı Yeşim ve Ozan dudak dudağa

Babamın Günahları 2.bölüm fragmanı Yeşim ve Ozan dudak dudağa

Babamın Günahları 2.bölüm fragmanı yayınlandı. 17 Ocak 2018 çarşamba günü ekrana gelecek olan Babamın Günahları yeni bölümünde neler olacak? Yeşim ve Ozan'ın yakınlaştığı sahneler merak uyandırdı. Babamın Günahları 2.bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti internethaber'de.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 15-01-2018 16:12 - Güncelleme: 15-01-2018 16:12

Star Tv'de yayın hayatına başlayan ve başrollerini Melisa Sözen ile Kadir Doğulu'nun paylaştığı Babamın Günahları birinci bölümüyle büyük ilgi gördü. Çarşamba günleri Diriliş Ertuğrul ile mücadele eden Babamın Günahları 2.bölüm fragmanı haberimizde.

Star Tv yeni dizisi ile herkesi ekran başına topladı. Çarşamba akşamları ekrana gelecek olan Babamın Günahları dizisinde Ozan'ın başı bu kez büyük bir belaya giriyor. Hapishaneye düşen Ozan ne yapacak merak konusu oluyor. Aynı zamanda Yeşim ile Ozan'ın yakınlaşması ise fragmana damga vuruyor. İşte Babamın Günahları 2.bölüm fragmanı

BABAMIN GÜNAHLARI İLK BÖLÜM NELER OLDU? Yaşadığı onca şeyden sonra hayattan bir beklentisi kalmayan Ozan, bir yandan belaya bulaşmamaya gayret ederken, yıllar önce ayrıldığı hayatının aşkı Yeşim birdenbire karşısına çıkar ve bir kızı olduğunu söyledi. Maalesef küçük kız çok hastadır, kemik iliği nakli için uygun donör bulunmazsa ölecektir.  Yeşim, Ozan’dan kan örneği vermesini ister. Her ne kadar Yeşim, nişanlı olduğunu, yakında evleneceğini ve kızı Zeyno’dan uzak durmasını söylese de Ozan dayanamaz ve kızını görmeye gider. Kızıyla birlikte babalık duygusuyla da tanışan Ozan için bambaşka bir hayat başlar. Hayat ona ikinci bir şans vermiştir. Ancak geçmişin günahları peşini bırakmaz. Yıllar önce onu Yeşim’den koparan karanlık geçmişi, bir kez daha Ozan’ın başına bela olur. Ama bu sefer Ozan’ın aynı hatayı tekrar yapmaya niyeti yoktur!

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Babamın Günahları 2.bölüm fragmanı Yeşim ve Ozan dudak dudağa haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro