eposta yazdır zoom+ zoom-

Antalya'da yıldırım dehşeti

Antalya'da yıldırım dehşeti

Antalya'da dün gece yarısı etkili olan sağanak yağış sırasında bir evin çatısına yıldırım düştü...

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 19-05-2012 20:36 - Güncelleme: 26-10-2015 17:28

Antalya'da dün gece yarısı etkili olan sağanak yağış sırasında, merkez Aksu İlçesi'nde, içerisinde 4 kişinin yaşadığı eve yıldırım düştü. Duvarları delen yıldırım elektrik hatlarına hasar verirken evdeki elektronik cihazlar kullanılamaz hale geldi.

Olay dün gece merkez Aksu İlçesi Yenimahalle 97 Sokak'ta bulunan Öksüz ailesinin yaşadığı iki katlı evde meydana geldi. Gece saat 02.15 sıralarında şiddetini artıran yağışla birlikte 4 kişinin yaşadığı eve yıldırım düştü. Büyük bir patlama sesiyle uyanan evdekiler, kendilerini sokağa attı. Yıldırımdan sonra evin duvarları delindi, tavanda ve pencere kenarlarında oyuklar oluştu. Elektrik hatları yanarken, evdeki elektronik cihazlar da kullanılamaz hale geldi.

Ev sahibi 60 yaşındaki Ömer Öksüz, "Elektriklerimiz kesilmişti. Ben, eşim ve iki çocuğum şoka girdik. Polisi ve itfaiyeye aradık. Hemen geldiler. Onlar da gördükleri manzara karşısında dehşete kapıldı. Yaşadığımıza şükrediyoruz. Böyle bir şey hiç yaşamadım. Çok korktuk ama tek tesellimiz canımıza bir şey olmaması oldu" dedi.

Polis, Öksüz ailesinin yaşadığı iki katlı evde hasar tespit çalışması yaptı.

PAYLAŞ tw fb gp

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro