eposta yazdır zoom+ zoom-

Alperen Ocakları BBP liderine karşı 'isyan' dedi!

Alperen Ocakları BBP liderine karşı 'isyan' dedi!

Alperen Ocakları Genel Başkanı Serkan Tüzün, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'nin görevden alındığına dair yaptığı açıklamayı yalanladı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 19-07-2014 18:48 - Güncelleme: 28-10-2015 20:56

Alperen Ocakları Genel Başkanı Serkan Tüzün yaptığı yazılı açıklamada görevinin başında olduğunu bildirdi.

Destici'nin, görevden alınacağının bir hafta önce kendisine bildirildiği yönündeki sözlerini anımsatan Tüzün, "Alperen Ocakları Genel Başkanı olarak görevimin başındayım. Ocak Kurullarımız ne bu konuda bir toplantı tertip etmiş ne de tarafıma böyle bir beyanda bulunulmuştur" ifadesini kullandı.

"Allah'ı şahit tutarak beyan ederim ki, söylenen şey tamamen yalandır ve ahlakla yalanın asla buluşamayacağı yer mümin kulun kalbidir" değerlendirmesinde bulunan Tüzün, açıklamasında şunlara yer verdi:

ALLAH YALAN SÖYLEYENLERİN...

"40 yıllık hareket geleneğimizde her mensubumuz, kulluğun tabii bir zaafiyeti olarak her günaha bulaşmış, ayakları her zorlu dönemeçte teklemiş, düşe kalka bir seyirle mücadelesini sürdürmüştür ama her zaman, Müslümanlığın gölgesinde bulunan hareketimizde yalan tasvip edilemez bir zaafiyet olarak kabul görmüştür. Allah yalan söyleyenlerin gölgesini üzerimizden çeksin İnşallah.

Son söz olarak tüm Alperen dava arkadaşlarıma şöyle sesleniyorum:

Muhsin Yazıcıoğlu'nun her birimizden izler taşıyan nur yüzlü suretini akıllarınıza getirin ve onun 40 yıllık çileyle örgütleştirdiği Büyük Birlik Partisi imajıni bozanları sigaya çekin. Allah yardımcımız olsun."

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Alperen Ocakları BBP liderine karşı 'isyan' dedi! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR77 YORUM
  • mehmet tamer taşdelen 20 Temmuz 2014 16:19 Genel başkan yardımcılarının haberi yok(Hasan Hüseyin Bozok gibi-kapalı kapılar ardında karar aldı diyor- ARTIK KİMLE ALDIYSAN),alperen ocakları genel başkanının haberi yok, ESKİ GENEL BAŞKAN YARDIMCIN ŞİMDİ Kİ MKYK ÜYESİ METİN GÜNDOĞDU HABERİMİZ YOK (ÇATI ADAYI EKLEMEDDİN ÇETE ADAYI..DİYOR, BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ GENEL İSTİŞARESİNDEN İHSANOĞLU İSMİNİN ÇIKMASIASLA SÖZ KONUSU DEĞİLDİR ) diyor., GENEL BAŞKAN YARDIMCISI REMZİ ÇAYIR AGABEY TARAFSIZ KALALIM DAVA ARKADAŞLARIMIZA BU TAVRI ANLATAMAYIZ DEDİK DİNLETEMEDİK DİYOR...ESKİ GENEL BAŞKAN YALÇIN TOPÇU NUN DEDİKLERİNİ HADİ GEÇELİM ne istişaresi, kimle istişare yaptın paralelcilerle mi..ALPEREN OCAKLARI GENEL BAŞKANINI GÖREVDEN ALDIN..DELİKANLIYSAN GENEL BAŞKAN YARDIMCILARINI MKYK ÜYELERİNİ DE GÖREVDEN AL DA GÖRELİM...Sen o makama yakışmıyorsun..Her ne kadar baskın kongre yaptırmış olsan da o makamda oturamayacaksın.. EY DESTİCİ... o makam sana bir numara büyük..

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Mustafa Destici
MUSTAFA DESTİCİ KİMDİR?

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı ve 27. Dönem Ankara Milletvekili Mustafa Destici, 1966 yılında Eskişehir’in Günyüzü İlçesi Gecek köyünde doğdu. İlk tahsilini Günyüzü İlçesi

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro