eposta yazdır zoom+ zoom-

Akşener için olay yorum! Bu kadınla aynı odada...

Akşener için olay yorum! Bu kadınla aynı odada...

Milliyet gazetesi yazarı Hakkı Öcal'ın İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'le ilgili sosyal medya hesabı Twitter'dan paylaştığı mesaj olay oldu. Hakkı Öcal Akşener için ''Ben bu kadınla aynı odada olmaktan korkarım'' diye yazdı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 29-03-2018 10:40 - Güncelleme: 29-03-2018 10:40

Milliyet gazetesi yazarı Hakkı Öcal, Yeni Akit’in Akşener'le ilgili haberini sosyal medya hesabından paylaşarak “Şaka bir tarafa... Ben bu kadınla aynı odada olmaktan korkarım…” yorumunda bulundu.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumartesi günü Trabzon’da partisinin düzenlediği etkinliğe katılmıştı.

Akşener burada yaptığı konuşmada “2019 ya da daha önce benim beklentime göre 15 Temmuz 2018’de seçim bekliyoruz. Eğer o zaman olursa bugün yaşananları iki ile çarp bu şekilde bir Türkiye ile karşı karşıya kalacaksınız. ‘Fındığım değerini istiyorum’ dediğinizde tekme yiyeceksiniz, tutuklanacaksınız.

Fındığımızı, Trabzon’umuzu bir büyük mark halinde olmasını istiyoruz dediğinizde tutuklanacaksınız. Bütün bunlara hayır demek ve ortadan kaldırmak için, adaleti, hukukun üstünlüğünü, demokrasiyi tesis etmek için yola çıktık. Onun için bizden korkuyorlar” ifadelerini kullanmıştı.

“BU KADINLA AYNI ODADA OLMAKTAN KORKARIM”

Yeni Akit gazetesi Akşener’in konuşmasını “Meral Akşener güldürdü: Bizden korkuyorlar” başlığıyla haberleştirdi.

Milliyet gazetesi yazarı Hakkı Öcal ise Yeni Akit’in bu haberini sosyal medya hesabından paylaşarak “Şaka bir tarafa... Ben bu kadınla aynı odada olmaktan korkarım…” yorumunda bulundu.

Meral Akşener İYİ şantaj yapmış! Hadi Özışık yazdı

Meral Akşener son anketi açıkladı! Bomba sonuçlar...

 

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Akşener için olay yorum! Bu kadınla aynı odada... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR75 YORUM
  • Mut- mersin 31 Mart 2018 13:57 Meral Hanım Moral Canım,

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Meral Akşener
MERAL AKŞENER KİMDİR?

İYİ Parti'nin kurucusu ve Genel Başkanı olan Meral Akşener kimdir, kaç yaşındadır ve aslen nerelidir? Türkiye'nin ilk ve tek kadın İçişleri Bakanı ünvanına sahip olan Meral Akşener, 18 Temmuz 1956'da İzmit Gündoğdu'da doğ

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro