eposta yazdır zoom+ zoom-

AK Parti’ye destek için İYİ Parti'den istifa etti!

AK Parti’ye destek için İYİ Parti'den istifa etti!

İYİ Parti Adıyaman İl başkanlığı Disiplin Kurulu Yönetim Kurulu üyesi Muhsin Çelikten, partisinden istifa etti. Muhsin Çelikten, “Ülkemizin geleceği için bundan sonra AK Parti’ye destek vereceğim” diye konuştu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 07-06-2018 19:00 - Güncelleme: 08-06-2018 00:25

İYİ Parti kurulduğunda Disiplin Kurulu Yönetim Kurulu olan Muhsin Çelikten, Adıyaman ve ülke genelindeki siyasetinden dolayı partisinden noter kanalı ile istifa etti.

Büyük umutlarla üye olduğu İYİ Parti’nin siyasetiyle hayallerinin suya düştüğünü belirten Muhsin Çelikten, noter kanalıyla istifa dilekçesini partiye göndererek basın açıklaması yaptı.

Ülkenin geleceği için AK Parti’ye destek vereceğini açıklayan Muhsin Çelikten, “Parti üyeliğim ve üstlendiğim tüm görevlerimden istifa ediyorum. Partinin ülke genelindeki ve Adıyaman’daki duruşu beni hayal kırıklığına uğrattı. Partinin yapılanması ve siyaset anlayışı beni tatmin etmedi. Ülkemizin geleceği için bundan sonra AK Parti’ye destek vereceğim” diye konuştu.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN AK Parti’ye destek için İYİ Parti'den istifa etti! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR18 YORUM
  • gereksiz 08 Haziran 2018 10:13 parayi az buldu. ulan ne kadar bilmedigimiz müdürlük var. bosu bosuna müdürlük. ne yapiyo bu müdürler bütün gün? makam arabalariyla onun bunun isini. sabahtan aksama kadar büroda soliter ve cay.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro