HABER /  MHP

MHP'nin milletvekili adayları seçim turunda

MHP Milletvekili Adayı Kadir Şekerci, “24 Haziran seçimlerini Çankırılılara yarenlik edebilmenin fırsatı olarak görüyor ve değerlendiriyorum” dedi.

Abone ol

Seçim çalışmalarını hızlandıran Milliyetçi Hareket Partisi adayları Kadir Şekerci ve Pelin Yılık, vatandaş, esnaf, resmi kurum, ilçe ve köy ziyaretleri ile Cumhur İttifakı’na destek istiyor.

15 Temmuz sürecinden sonra Milliyetçi Hareket Partisi’ne olan teveccühün arttığını ifade eden Milletvekili Adayı Kadir Şekerci, insanların MHP ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi Türkiye’nin
teminatı ve sigortası olarak gördüğünü anlattı.

Ziyaret ettikleri her noktada yoğun ilgi ve alaka ile karşılaştıklarını dile getiren Şekerci, Çankırı’nın üzerindeki küllerden arınmasının, silkelenip ayağa kalkmasının zamanının geldiğini kaydetti.

Şekerci, 24 Haziran sonrası çalışmalarına hız vereceklerini vurguladı.
Şekerci şunları kaydetti:

“Bir evladınız, kardeşiniz ve ağabeyiniz olarak ifade etmek isterim ki; önce Allah’a ve sonra size güveniyorum. Şüphesiz siyaset öncelikle insanına ve yurduna hizmet yarışıdır. Ben bunu, Allah’ın izni ile her bir Çankırılıya yarenlik edebilmenin fırsatı olarak görüyor ve değerlendiriyorum. Çankırı’nın Hayırlı Evladı olmak istiyorum. Çankırı bizim ana yurdumuz, baba ocağımız, Devrez, Tatlı Çay ve Acı Çay bizim can suyumuzdur. Derbent ise milli ruhumuzdur. Biz Çankırı’nın evladıyız. Allah, Müslüman Türk şehri Çankırı’mıza ve ülkemize huzuru daim kılsın.”

Milletvekili Adayı Pelin Yılık da Çankırı’yı her alanda hak ettiği noktaya getirebilmek adına çalışacaklarını ifade ederken, bugüne dek biriktirdiği bilgi, birikim ve tecrübelerini memleketine hizmet noktasında kullanmak istediğini aktardı.

Yılık, 24 Haziran’a kadar gece gündüz demeden çalışacaklarını sözlerine ekledi.

ÖNCEKİ HABERLER
Erdoğan: Külliyeyi yıkmaktan bahsedenler...
Bunun adı vahşet: Onlarcası öldürüldü!
Bakan Arslan polislerle iftar yaptı
7 Haziran Süper Loto sonuçları
Gaziantep'te eski polis FETÖ'den tutuklandı
29 Mayıs Bahçelievler cuma namazı kılınacak camiler listesi
Yorumlar 3 yorum