eposta yazdır zoom+ zoom-

Ahmet Hakan'dan Ak Partili 3 isme tepki! Erdoğan'a çaktırmadan...

Ahmet Hakan'dan Ak Partili 3 isme tepki! Erdoğan'a çaktırmadan...

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, Muharrem İnce'nin FOX TV'de katıldığı programda söylediği sözleri eleştiren AK Partili 3 isme tepki gösterdi. Hakan yazısında ''alenen Muharrem İnce’ye çalıştınız. Reis’e çaktırmadan ihanet eden “gizli Muharrem İnce’ci” misiniz nesiniz, anlamadım ki?" diye sordu.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 18-05-2018 09:52 - Güncelleme: 18-05-2018 09:52

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, FOX TV'de katıldığı programda, “Erdoğan seçimi kaybederse gitmezmiş... Ne diyorsunuz?” sorusuna, “Demirel nasıl gittiyse, Özal nasıl gittiyse o da öyle gidecek.” yanıtını verdi. İnce'nin bu sözlerine, AK Partili isimlerden tepki geldi. İnce'nin bu sözleri ile "suikast" imasında bulunduğunu iddia eden Burhan Kuzu, Şamil Tayyar ve Metin Külünk'e Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan'dan tepki geldi.

Konuyu bugünkü "Yok artık Burhan Kuzu! Yok artık Şamil Tayyar! Yok artık Metin Külünk!" başlıklı yazısı ile gündeme taşıyan Hakan, şunları söyledi:

ÖKÜZÜN BİLE ALTINDA BUZAĞI ARANIR DA BU SÖZÜN ARANMAZ: "Öküzün altında bile buzağı aranır da bu cümlenin altında aranmaz! O kadar net yani. Yok artık Burhan Kuzu Yok artık Şamil Tayyar Yok artık Metin Külünk. Ama gelin görün ki...Burhan Kuzu’dan Metin Külünk’e, Metin Külünk’ten Şamil Tayyar’a kadar...İktidarın anlı şanlı birçok ismi, bu cümlenin altında bile buzağı aradılar. Ve işin daha da vahimi aradıkları buzağıyı bulmayı da başardılar maşallah ki maşallah!

ERDOĞAN'A ÖLDÜRÜLECEK İMASINDA BULUNULMUŞ

Neymiş efendim...Turgut Özal öldürülmüşmüş...Muharrem İnce, o cinayete gönderme yapıyormuş...Erdoğan’a “öldürülecek” imasında bulunuyormuş...Falan fıstık.

REİS'E ÇAKTIRMADAN İHANET EDEN GİZLİ İNCE'Cİ MİSİNİZ?

Ey Burhan Kuzu!Ey Metin Külünk!Ey Şamil Tayyar! Bu yaptığınızla...“Ey ahali! Muharrem İnce’nin hiçbir açığı yok! O kadar ki... Öküz altında buzağı aramak zorunda kaldık” demiş gibi oldunuz. Yani resmen ve alenen Muharrem İnce’ye çalıştınız. Reis’e çaktırmadan ihanet eden “gizli Muharrem İnce’ci” misiniz nesiniz, anlamadım ki?"

Muharrem İnce ne demek istedi? FOX'daki alt yazıya bakın

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Ahmet Hakan'dan Ak Partili 3 isme tepki! Erdoğan'a çaktırmadan... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR23 YORUM
  • Misafir 18 Mayıs 2018 15:20 reis doları 5 değil 10 tl yap , fakirler ölsün biz keyfimize bakalım.. işi en son bu noktaya getirdiniz artık..

    CEVAP YAZ 0 4
KİMDİR ?
Recep Tayyip Erdoğan
RECEP TAYYİP ERDOĞAN KİMDİR?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan 26 Şubat 1954'te İstanbul'da doğdu. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.

DEVAMI » Muharrem İnce
MUHARREM İNCE KİMDİR?

CHP Yalova milletvekili Muharrem İnce kimdir, kaç yaşındadır ve aslen nerelidir? Muharrem İnce'nin eşi Ülkü İnce ve çocukları ile siyasi hayatına ilişkin biyografisi; Muharrem İnce 4 Mayıs 1964 Yalova doğumludur. Muharrem İnc

DEVAMI » Ahmet Hakan Coşkun
AHMET HAKAN COŞKUN KİMDİR?

Ahmet Hakan Coşkun ismini Türkiye Kanal 7'deki anchormanlik dönemiyle tanıdı. Hürriyet Gazetesi'ne transfer olunca bilinirliğini daha artıran Ahmet Hakan, aslen Yozgatlı. 1967 yılında Yozgat'da dünyaya gelen Ahmet Hakan'ın babası

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro