eposta yazdır zoom+ zoom-

Acun Ilıcalı'nın yeni ortağı Ricardo Salinas kimdir nereli?

Acun Ilıcalı'nın yeni ortağı Ricardo Salinas kimdir nereli?

Acun Ilıcalı Meksika televizyonlarını da fethetmenin peşinde. Meksikalı milyarder Ricardo Salinas'ı Çeşme'de misafir eden Acun Ilıcalı'nın milyarderle ortak olacağı iddia edildi. Peki Acun Ilıcalı'nın ortağı Ricardo Salinas kimdir?

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 21-08-2017 11:40 - Güncelleme: 21-08-2017 11:40

Acun Ilıcalı Meksika televizyonlarını da fethetmenin peşinde. Meksikalı milyarder Ricardo Salinas'ı Çeşme'de misafir eden Acun Ilıcalı'nın milyarderle ortak olacağı ve Meksika'da önemli prodüksiyonlarda iş birliği yapacağı iddia edildi. Peki Acun Ilıcalı'nın ortağı Ricardo Salinas kimdir?

19 Ekim 1955 doğumlu olan Ricardo Salinas Pliego, Azteca TV isimli iki televizyon kanalının sahibi ve  Electra ve Salinas Group'un Yönetim Kurulu Başkanı. 2001 yılında Maria Laura Medina ile hayatını birleştiren Salinas'ın Ricardo Emilio ve Crist¢bal Patricio isimli iki çocukları var. 

Dünya Ekonomik Forumu, Meksika Ekonomist Yuvarlak Masası, Genç Başkanlıklar Organizasyonu, UCLA, Amerika Kıtası Enstitüsü, Harvard Business School ve TED'in katıldığı ve bu konferansa katıldığı toplantıda küreselleşme, eğitim, girişimcilik, özgürlük ve özgürlük konularını ele aldı. BOP fırsat. Ayrıca iş, siyasi, ekonomik ve kültürel fikirlerini yayınladığı bir blog var ve düzenli olarak Newsweek'te İspanyolca, La Opinion, Huffington Post ve Meksika basınında yazıyor. 

Ricardo Salinas’ın Acun Ilıcalı ile Meksika’da önemli prodüksiyonlara imza atacağı iddia ediliyor.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Acun Ilıcalı'nın yeni ortağı Ricardo Salinas kimdir nereli? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro