eposta yazdır zoom+ zoom-

Acun Ilıcalı bombayı patlattı hangi kanalı aldı?

Acun Ilıcalı bombayı patlattı hangi kanalı aldı?

Acun Ilıcalı artık bir televizyon sahibi... TV8 pazarlığında el sıkıştı. MNG holding Acun Ilıcalı'ya TV8'i satma kararı aldı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 07-11-2013 14:19 - Güncelleme: 28-10-2015 17:48

GAZETECİLER.COM (ÖZEL HABER ) - TV 8 için ile MNG Holding'in sahibi Mehmet Nazif Günal'ın görüştüğünü ilk biz duyurmuştuk.

Peki ne oldu?
MNG ne kadar para istedi?
Mehmet Nazif Günal 15 Günlük Çin gezisinden dönünce Acun Ilıcalı'ya ne yanıt verdi?
TV8'dekileri şoke edecek plan ne?


İKİNCİ BOMBAYI PATLATIYORUZ!
ANLAŞTILAR!


Mehmet Nazif Günal, Acun Ilıcalı'ya TV8'i satmaya karar verdi. Acun Medya'da gerçekleşen görüşmede Ilıcalı ile Günal el sıkıştı. Pazarlık da bitti...Şu anda hukuki prosedürler üzerinden geçiliyor. Acun Ilıcalı'nın ise kanalı almak için kredi başvurusunda bulunduğunu öğrendik.

ACUN NE DEDİ?

Twitter hesabından açıklama yapan Acun Ilıcalı haberimizle ilgili satış görüşmelerini doğruladı ve
-"TV8'i almak için görüştüğüm doğrudur. Atılmış bir imza yok." dedi.

YAYIN PROTOTİPİ ÇIKARILIYOR

Gazeteciler.com'un öğrendiğine göre imza Acun Ilıcalı'nın kredi sorunu çözüldükten sonra gerçekleşecek. Ancak iş bitmiş durumda. Acun Ilıcalı ile TV8 yönetimi yeni dönemin planları bile yapmaya başladı. Bugün TV8'den Acun Medya'ya giden bir grup kanalın yeni yayın prototipi üzerinde çalıştı.

TV8'DEKİLERE KÖTÜ HABER

Kötü haberi sona bıraktık... Acun Ilıcalı TV8'i aldıktan sonra neredeyse tamamen boşaltacak.

Bomba ise haber merkezinde patlayacak. Zira TV8'de ana haber de dahil olmak üzere haber bülteni yayınlanmayacak. Aynı şekilde haber programları da bitirilecek.

ŞOV KANALI OLACAK

TV8 şov merkezli bir yayın politikasını benimseyecek. Acun Ilıcalı, şu an Star TV'ye yaptığı O Ses Türkiye, Survivor ve Yetenek Sizsiniz programlarını TV8'e taşıyacak. Bunun yanında Hülya Avşar'a da yeni bir şov programı yaptıracak.

ACUN'UN TV8 İLE İLGİLİ ASIL PLANI

Acun Ilıcalı bir medya patronu olmaktan çok para kazanma amacında. Asıl niyeti ise TV8'i satın aldıktan sonra kanalın ratingini yükseltim A grubuna çıkartarak bir kaç katı fiyata satmak.

TWITTER'DAN AÇIKLAMA YAPTI

Haberimiz üzerine Twitter hesabından bir açıklama yapan Acun Ilıcalı "abartılı haberlere itibar etmeyin" notunu düşse de "TV8'i almak için görüştüğüm doğrudur." diyerek Gazeteciler.com'u doğruladı.

fft16_mf1757168.jpeg 

PAYLAŞ tw fb gp
KİMDİR ?
Acun Ilıcalı
ACUN ILICALI KİMDİR?

Ali Acun Ilıcalı Edirne doğumlu olsa da aslen Erzurumludur. 29 Mayıs 1969 yılında doğan Acun Ilıcalı'nın eşleri kimdir, ilk karısı ve son eşi Şeyma Subaşı ile çocukları hakkında bilinmeyenler neler? İşte Acun Ilıcalı'nın yaşamından kesitlerle

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro